Meczowa środa – zaległy mecz z Górnikiem

W środę 26 maja żółto-czerwoni pod wodzą trenera Januszewskiego podejmą Górnik Polkowice. Drużyny rozegrają zaległy mecz z 28. kolejki eWinner 2 liga, który w związku z pandemią covid-19 był dwukrotnie przekładany. Drużyny spotkają się w zupełnie innych okolicznościach – Znicz będzie walczył o utrzymanie gdy Górnik już jedną nogą jest w 1 lidze.

Spotkania z naszymi gośćmi nigdy nie należały do najłatwiejszych. Górnik jest silną i zdeterminowaną drużyną, co zresztą pokazał na jesieni pokonując Znicz aż 4:0! Obecnie są mistrzami ligi z sumą 68 punktów dumnie zajmują pierwsze miejsce.

Zapraszamy na stadion przy Bohaterów! Bilety można nabyć na naszej stronie w zakładce BILETY, a dla tych którzy nie mogą zasiąść na żółtej trybunie jest transmisja online https://sportize.pl/event/60a77566ec939210ca75dece

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Jaroslaw K.

    Prawdziwy Sympatyk Znicza zawsze wierzy w zwyciestwo I w tym wypadku w utrzymanie … kto moze to na station .Ludzie nie ma rzeczy nie mozliwych ubiegly rok Mieczysław Znicza z Widzewem w Lodzi .Panowie pilkarze niece Moc bedzie z Wami!!!!!!

    1. MKS Znicz

      I dla takich Kibiców warto grać! Do boju Znicz!!!!

Dodaj komentarz