Znicz Pruszków: Michał Bigajski - Marcin Bochenek, Andrzej Niewulis, Arkadiusz Jędrych, Michał Kucharski - Artur Januszewski ('74 Sebastian Olczak), Rafał Kosiec, Maksymilian Banaszewski ('89 Daniel Nawrocki), Karol Grudniewski ('74 Bartosz Niksiński), Maciej Machalski ('87 Marcin Rackiewicz) - Adrian Paluchowski.

Ławka rezerwowych: Paweł Pazdan, Igor Biedrzycki, Daniel Nawrocki, Bartosz Niksiński, Marcin Rackiewicz, Sebastian Olczak, Michał Zapaśnik.

Siarka Tarnobrzeg: Artur Melon - Robert Tunkiewicz, Bartłomiej Makowski, Łukasz Nadolski, Tomasz Persona - Łukasz Popiela ('57 Tomasz Ciećko), Michał Chrabąszcz, Marcin Figiel, Daniel Koczon ('72 Jan Kowalski), Damian Buras ('78 Patryk Szewc) - Jakub Wróbel ('57 Maciej Termanowski).

Ławka rezerwowych: Oskar Pogorzelec, Patryk Szewc, Jan Kowalski, Bartosz Sulkowski, Maciej Termanowski, Konrad Stępień, Tomasz Ciećko.

Bramki: '38 Karol Grudniewski, '65 Bartłomiej Makowski (sam.), '79 Marcin Bochenek, '90 Adrian Paluchowski.

Żółte kartki: Karol Grudniewski - Łukasz Popiela.

Polska: 1. Tomasz Kucz - 2. Patryk Romański, 4. Bartłomiej Gajda, 5. Adam Chrzanowski, 3. Tomasz Makowski (61, 18. Jan Imiołek) - 7. Bartosz Wiktoruk, 8. Maximilian Funk (61, 14. Jakub Kamiński), 6. Damian Pawłowski (79, 13. Jan Sobociński), 10. Mikołaj Kwietniewski (46, 15. David Kopacz), 11. Jakub Obłój (46, 19. Kacper Chodyna) - 9. Przemysław Macierzyński (71, 16. Sebastian Szymański).

Serdecznie gratulujemy !
środa 23.04.2014 - 09:36 Komentarze: 0

Mecz z wiceliderem
-
Znicz Pruszków : Siarka Tarnobrzeg

Przed nami 26 kolejka w II lidze, grupie wschodniej. W środę o godzinie 19.00 na własnym boisku żółto-czerwoni podejmą Siarkę Tarnobrzeg. Siarka zajmuje II miejsce w lidze z dorobkiem 47 punktów, Znicz natomiast plasuje się na VII pozycji z dorobkiem 37 punktów. W ostatnim spotkaniu obu drużyn Znicz przegrał 0:2. W zespole gości występuje dwóch byłych zawodników Znicza: Bartłomiej Makowski i Michał Chrabąszcz. Relacja live tradycyjnie pod tym linkiem: -> LINK

Serdecznie zapraszamy na mecz!

Redakcja portalu Mazowiecka Piłka postanowiła po ostatniej kolejce wyróżnić naszego zawodnika. Redakcja portalu "Mazowieckapilka.pl" wyróżniła Michała Bigajskiego. Michał w spotkaniu z Wigrami Suwałki rozegrał pełne 90 minut i popisał się bardzo dobrą interwencją po strzale w II połowie Povilasa Luksysa.

Pełna "11" Mazowieckiej Piłki:

Bigajski (Znicz Pruszków) - Goliński (Legionovia Legionowo), Dadacz (Huragan Wołomin), Żółkowski (GKP Targówek), Ratajczak (Pogoń Siedlce) - Odunka (Pogoń Siedlce), Sztybrych (Ursus Warszawa), Oziewicz (Pilica Białobrzegi), Sierpina (Dolcan Ząbki) - Orłowski (Radomiak Radom), Dukalski (Start Otwock)
poniedziałek 21.04.2014 - 12:07 Komentarze: 1

Wyniki grup młodzieżowych
Poniżej wyniki grup młodzieżowych z ostatniego weekendu.

MKS Znicz Pruszków U16 2-1 RKP Broń 1926 Radom
Bramki: Marcin Popławski, Piotr Dróżdż

MKS Znicz Pruszków U15A 5-0 Legion Radom
Bramki: Piotr Szulc x2, Adam Chrzanowski, Damian Papiernik, Piotr Michałowski.

MKS Znicz Pruszków U14A 20-1 Pegaz Drobin
Bramki: Szymon Bartosik x9, Franciszek Ratajczyk x4, Kamil Szczepański x2, Kacper Kucharek x2, Bartłomiej Kukułowicz, Kamil Biernat, Wiktor Oder.

MKS Znicz Pruszków U14B 2-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Bramki: Patryk Lenard, Michał Kozaczkow.

MKS Znicz Pruszków U13A 2-1 Legionovia Legionowo
Bramki: Filip Jaworski, Adam Bytniewski.

25 urodziny Andrzeja Niewulisa

Dziś swoje 25 urodziny obchodzi Andrzej Niewulis.

Andrzejowi życzymy samych sukcesów w życiu sportowym i prywatnym, zdrowia, szczęścia oraz wielu udanych występów.
poniedziałek 21.04.2014 - 10:42 Komentarze: 1

Wypowiedzi trenerów po spotkaniu

Donatas Vencevicius: Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Nie zgadzam się z trenerem gości, że mieliśmy szansę, bo nie widziałem tej szansy. Mówiliśmy sobię przed meczem, że Znicz jest zespołem dobrym fizycznie. Dwóch obrońców i środkowy pomocnik są bardzo dobrzy fizycznie, a my próbujemy grać głowami, czy walczyć z nimi. Nie wiem co się stało. Dużo emocji po meczu, punkty uciekają. Chcieliśmy ten mecz wygrać, ale zagraliśmy słaby mecz, a niektórzy muszą przemyśleć swoją grę.

Marek Milankiewicz: Myślę, że spotkanie nie stało na najwyższym poziomie. Był to mecz walki. Obie drużyny notują ostatnio dużo remisów. Nikt tego meczu nie chciał przegrać, stąd taki poziom. My mieliśmy swoje okazje, Wigry swoje, nikt ich nie wykorzystał i mecz zakończył się remisem. Przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo jak w każdym meczu, ale jak się nie wygrywa, to trzeba cieszyć się z jednego punktu.