Adamowi życzymy samych sukcesów w życiu sportowym i prywatnym, zdrowia, szczęścia oraz wielu udanych występów.

Dziś swoje 21 urodziny obchodzi napastnik Znicza Pruszków - Mateusz Muszyński.

Mateuszowi życzymy samych sukcesów w życiu sportowym i prywatnym, zdrowia, szczęścia oraz wielu udanych występów.
wtorek 31.03.2015 - 10:18 Komentarze: 0

Premierowy gol Bartosza Żurka

W derbach Mazowsza pomiędzy Legionovią Legionowo a Zniczem Pruszków swoje premierowe trafienie w barwach żółto-czerwonych zaliczył Bartosz Żurek. Pomocnik na listę strzelców wpisał się w 85 minucie wykorzystując dośrodkowanie Daniela Kraski.
poniedziałek 30.03.2015 - 18:36 Komentarze: 0

Konferencja prasowa po spotkaniu Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
niedziela 29.03.2015 - 10:48 Komentarze: 0

Zwycięstwo w derbach Mazowsza
1:2
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków

Fotoreportaż z meczu (fot. Znicz Pruszków)
Radość po meczu
Radość z szatni

Dziś podopieczni trenera Dariusza Banasika rozegrali mecz z Legionovią Legionowo w ramach 23 kolejki w II lidze. Mecz zakończył się zwycięstwem żółto-czerwonych 2:1. Wynik meczu w 53 minucie otworzył Daniel Kraska. Pomocnik przyjął piłkę na klatkę piersiową w polu karnym po podaniu Arkadiusza Jędrycha i pewnym strzałem pokonał Mikołaja Smyłka. Drugą bramkę dla Znicza a premierową w barwach zespołu z Pruszkowa w 85 minucie zdobył Bartosz Żurek, wykorzystując dośrodkowanie Daniela Kraski. Jedyną bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Rafał Maciejewski.

Legionovia Legionowo: Mikołaj Smyłek - Kamil Dankowski, Robert Menzel, Konrad Wieczorek, Maciej Goliński, Lazar Pavić ('75 Karol Ziąbski), Marcin Figiel ('63 Dejan Krljanovič) , Szymon Lewicki, Samuelson Odunka ('61 Sebastian Czapa), Rafał Maciejewski, Kacper Tatara ('53 Michał Grudniewski)

Ławka rezerwowych: Paweł Waśków, Kamil Tlaga, Dejan Krljanovič, Paweł Wolski, Sebastian Czapa, Michał Grudniewski, Karol Ziąbski.

Znicz Pruszków: Michał Bigajski - Andrzej Niewulis, Arkadiusz Jędrych, Piotr Gurzęda, Michał Kucharski - Paweł Tomczyk, Adam Dobosz ('80 Artur Januszewski), Krzysztof Kopciński ('79 Bartosz Żurek), Daniel Nawrocki ('69 Maksymilian Banaszewski), Daniel Kraska ('88 Mateusz Muszyński) - Maciej Górski.

Ławka rezerwowych: Paweł Pazdan, Maksymilian Banaszewski, Artur Januszewski, Mateusz Muszyński, Bartosz Żurek, Igor Biedrzycki, Marcin Rackiewicz.

Bramki: '90 Rafał Maciejewski - '53 Daniel Kraska, '85 Bartosz Żurek.

Żółte kartki: Robert Menzel, Lazar Pavić - Bartosz Żurek, Andrzej Niewulis.

Czerwona kartka: '50 Robert Menzel.
sobota 28.03.2015 - 17:58 Komentarze: 0

Remis z liderem
1:1
Oskar Przysucha - Znicz II Pruszków

W meczu 21 kolejki w IV lidze, podopieczni trenera Zbigniewa Kowalskiego zremisowali 1:1 z liderem IV ligi zespołem Oskara Przysucha. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 8 minucie po bramce Skałbani, natomiast żółto-czerwoni w 26 minucie wyrównali stan rywalizacji za sprawą Patryka Kubickiego.

Oskar Przysucha: Dadasiewicz – Siwek, Moskwa, Rdzanek – Wiatrak, Jaworski, Sapieja, Czpak, Kornacki – Skałbania, Kowalczyk

Znicz II Pruszków: Oliwer Wienczatek - Adam Kłys ('90 Daniel Przygoda), Karol Gudelski, Paweł Czarnecki, Mateusz Baranowski - Damian Skirski, Jacek Knyziak, Mateusz Struzik ('80 Marcin Jurek), Jarosław Kosieradzki, Jakub Pastusiak - Patryk Kubicki.

Ławka rezerwowych: Marcin Jurek, Oskar Pełda, Bartłomiej Brzezek, Daniel Przygoda.

Bramki: '8 Skałbania – '26 Patryk Kubicki.

Żółte kartki; Adam Kłys, Mateusz Baranowski, Patryk Kubicki.
sobota 28.03.2015 - 17:33 Komentarze: 0

Z Oskarem o punkty
:

Przed nami 21 kolejka w IV lidze. Jutro o godzinie 15.00 na wyjeździe podopieczni trenera Zbigniewa Kowalskiego zagrają z Oskarem Przysucha. Oskar jest liderem w tabeli z dorobkiem 43 punktów, Znicz plasuje się na 13 miejscu z dorobkiem 23 punktów na koncie. W ostatnim meczu obu ekip padł remis 1:1, bramkę dla żółto-czerwonych zdobył Mateusz Muszyński.
piątek 27.03.2015 - 18:06 Komentarze: 0