Festiwal goli w Pruszkowie
4:3
Znicz Pruszków - Polonia Warszawa

Fotoreportaż z meczu(fot. Znicz Pruszków)

Znicz Pruszków: Michał Bigajski - Marcin Rackiewicz, Andrzej Niewulis, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Pielak - Paweł Tomczyk, zawodnik testowany, Maksymilian Banaszewski ('67 Krzysztof Kopciński), zawodnik testowany Rafał Barzyc - Maciej Górski.

Polonia Warszawa: (I połowa) Michał Brudnicki - Andrzej Krajewski, Grzegorz Janiszewski, Tychon Szewcow (Piotr Augustyniak), Kamil Tomas - Gerard Boruń, Bartosz Niksiński, Adrian Ligienza, Grzegorz Arłukowicz, Igor Jaszczak - Adam Czerkas. (II połowa) Mateusz Oszust - Marcin Bochenek, Piotr Augustyniak, Grzegorz Janiszewski, Kamil Tomas - Michał Zapaśnik, Gerard Boruń, Igor Sapała, Aleksander Tomaszewski, Bartosz Niksiński - Adam Czerkas.

Bramki: '13 Andrzej Niewulis, '17, '79 Maciej Górski (k), '61 Rafał Barzyc - '9, '11 Bartosz Niksiński, '81 Marcin Bochenek.

Żółte kartki: Zawodnik testowany.

4:1
Znicz Pruszków - Start Otwock

Fotoreportaż z meczu (fot. Jacek Olejnik)

Znicz Pruszków: Oliwer Wienczatek - Daniel Kraska, Michał Kucharski, Adam Chrzanowski, Mateusz Baranowski - Daniel Nawrocki ('60 Krzysztof Kopciński), zawodnik testowany ('46 Karol Grudniewski ('60 zawodnik testowany)), Krzysztof Kopciński ('27 zawodnik testowany ('80 Mateusz Muszyński)), zawodnik testowany ('77 Patryk Kubicki), Karol Grudniewski ('27 Mateusz Muszyński ('73 Daniel Nawrocki) - Patryk Kubicki ('73 Karol Grudniewski).

Bramki: '47, '88 Karol Grudniewski, '52, '78 Zawodnik testowany.

Dziś piłkarze Znicza II Pruszków zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Drukarza Warszawa. Mecz zakończył się remisem 2:2, bramki dla żółto-czerwonych zdobyli Damian Skirski w 65 minucie i Jakub Pastusiak w 88 minucie. Przy obu trafieniach asystował Emil Adamczuk. W zespole Znicza zagrało dwóch zawodników z rocznika '99 Paweł Skarzyński oraz Szymon Sokołowski.

Znicz Pruszków: Oskar Pełda ('46 Tomasz Baranowski) - Damian Skirski, Paweł Czarnecki, Karol Gudelski('46 Paweł Skarzyński), Jakub Pastusiak - Adam Kłys, Marcin Jurek('46 Jacek Knyziak), Mateusz Struzik, zawodnik testowany ('46 Emil Adamczuk), Bartłomiej Brzezek ('46 Szymon Sokołowski) - Daniel Przygoda('46 zawodnik testowany).

Bramki: '65 Damian Skirski, '88 Jakub Pastusiak.
sobota 31.01.2015 - 20:00 Komentarze: 0

II zespół zagra z Drukarzem Warszawa
:

Jutro podopieczni trenera Zbigniewa Kowalskiego rozegrają swój trzeci sparing podczas przygotowań do rundy wiosennej. Na wyjeździe o godzinie 14.00 żółto-czerwoni zagrają z Drukarzem Warszawa. Drukarz występuje w lidze okręgowej, grupie Warszawa I i po rundzie jesiennej zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 32 punktów. W ostatnim spotkaniu obu ekip Znicz wygrał 2:1 z Drukarzem Warszawa i utrzymał się w IV lidze. Bramki w tamtym meczu zdobyli: Dawid Jankiewicz i Mateusz Muszyński.
piątek 30.01.2015 - 19:20 Komentarze: 0

Żółto-czerwoni zagrają dwa sparingi
:

Jutro podopieczni trenera Dariusza Banasika rozegrają dwa mecze sparingowe, z Polonią Warszawa i Startem Otwock. W pierwszym meczu, który rozpocznie się o godzinie 11.30 na bocznym boisku Znicza Pruszków, żółto-czerwoni zmierzą się z Polonią Warszawa. Polonia występuje w III lidze, grupie: łódzko-mazowieckiej i zajmuje obecnie 15 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 18 punktów. Nowym trenerem zespołu z Warszawy został Marek Końko, natomiast w zespole Polonii występuje trzech byłych zawodników Znicza - Grzegorz Wojdyga, Rafał Kosiec oraz Krystian Pieczara. W ostatnim meczu obu ekip Znicz wygrał 1:0 po bramce w 68 minucie Marcina Bochenka.

:

W drugim spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 15.30 na bocznym boisku Znicza Pruszków, żółto-czerwoni zmierzą się ze Startem Otwock. Start także występuje w III lidze, grupie: łódzko-mazowieckiej i zajmuje 12 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów. Nowym trenerem zespołu został Bartosz Bobrowski, natomiast w zespole z Otwocka występuje były napastnik Znicza Paweł Bylak, który po rundzie jesiennej na swoim koncie zgromadził 3 bramki. W ostatnim meczu obu ekip Znicz zwyciężył 1:0 po bramce zawodnika testowanego.
piątek 30.01.2015 - 16:19 Komentarze: 0

Harmonogram treningów grup młodzieżowych

W pliku wszyscy sympatycy Znicza Pruszków znajdą harmonogram treningów dla wszystkich grup młodzieżowych obowiązujący od dnia 2 lutego 2015 roku, aż do odwołania. Zajęcia będą odbywać się na hali oraz na boisku. Terminarz może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach w harmonogramie treningów będziemy informować na bieżąco. Na ferie zimowe zostanie podany nowy harmonogram treningów.

Harmonogram treningów grup młodzieżowych (Pobierz)
czwartek 29.01.2015 - 21:30 Komentarze: 0

Remis w drugim sparingu
2:2
Znicz II Pruszków - LKS Chlebnia

Dziś podopieczni trenera Zbigniewa Kowalskiego rozegrali swój drugi sparing podczas okresu przygotowawczego. Pierwszą bramkę dla Znicza zdobył Emil Adamczuk wykorzystując podanie Daniela Przygody. Tuż przed zakończeniem meczu bramkę na 2:2 zdobył Bartłomiej Brzezek po asyście Jakuba Pastusiaka. W meczu nieoficjalnie zadebiutowało dwóch zawodników z rocznika '99 - Paweł Skarzyński oraz Szymon Sokołowski. Obaj zawodnicy weszli na boisko po przerwie.

Znicz Pruszków: Oskar Pełda ('46 Tomasz Baranowski) - Damian Skirski, Karol Gudelski, Paweł Czarnecki ('46 Paweł Skarzyński), Mateusz Baranowski ('46 Szymon Sokołowski) - Adam Kłys ('46 Marcin Jurek), Emil Adamczuk, Zawodnik testowany ('46 Bartłomiej Brzezek), Jacek Knyziak ('46 Jakub Pastusiak), Norbert Dobski ('60 Mateusz Struzik) - Zawodnik testowany ('46 Daniel Przygoda).

Bramki: '70 Emil Adamczuk, '88 Bartłomiej Brzezek.
środa 28.01.2015 - 20:25 Komentarze: 0

Sparing z Chlebnią
:

Jutro podopieczni trenera Zbigniewa Kowalskiego rozegrają swój drugi sparing podczas okresu przygotowawczego. O godzinie 18.00 na bocznym boisku Znicza Pruszków, żółto-czerwoni podejmą zespół LKS Chlebni. Chlebnia występuje w klasie okręgowej, grupa Warszawa II i po 15 spotkaniach zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 34 punktów. W ostatnim spotkaniu obu ekip Chlebnia wygrała 2:1, jedyną bramkę dla Znicza zdobył Jakub Pastusiak.
wtorek 27.01.2015 - 14:57 Komentarze: 0

Żółto-czerwoni lepsi od Legii II Warszawa
1:2
Legia II Warszawa - Znicz Pruszków

Fotoreportaż z meczu(fot. Jacek Olejnik)
Bramki z meczu (źródło: Legia.net)

Podopieczni trenera Dariusza Banasika wygrali dziś na wyjeździe z Legią II Warszawa. Wynik spotkania w 8 minucie otworzył Artur Januszewski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Daniela Nawrockiego. W 17 minucie strzałem z dystansu wyrównał Filip Karbowy. Wynik meczu ustalił w 54 minucie Andrzej Niewulis, który odebrał piłkę w środku pola popędził na bramkę i pewnym strzałem pokonał bramkarza Legii.

Legia II Warszawa: 1. Artur Haluch (46, 12. Dawid Leleń) - 24. Łukasz Turzyniecki, 21. Wojciech Kochański (72, 28. Ernest Dzięcioł), 15. Rafał Makowski (72, 18. Arkadiusz Najemski), 3. Eryk Rakowski - 11. Aleksander Karbowiak (72, 24. Bartosz Skowron), 4. Mateusz Zawal, 7. Filip Karbowy (72, 31. Arkadiusz Górka), 8. Michał Trąbka (46, 20. Grzegorz Tomasiewicz), 6. Tomasz Nawotka (72, 16. Konrad Michalak) - 9. Kamil Anczewski (46, 19. Michał Suchanek).

Znicz Pruszków: Oliwer Wienczatek (46 Michał Bigajski) - 19. Marcin Rackiewicz (46, 3. Michał Kucharski), 4. Andrzej Niewulis, 21. Igor Biedrzycki (36, 10. Arkadiusz Jędrych), 6. Mateusz Pielak (46 Krzysztof Kopciński) - 5. Maksymilian Banaszewski (46, 13. Patryk Kubicki), 20. Paweł Tomczyk (46, 8. Adam Chrzanowski), 17. Artur Januszewski (46, 25. zawodnik testowany), 11. Daniel Nawrocki (46, 19. zawodnik testowany; 85, 16. Mateusz Muszyński), 18. Karol Grudniewski (46, 21. zawodnik testowany) - 15. Maciej Górski (46, 14. zawodnik testowany; 75, 8. Daniel Kraska).

Ławka rezerwowych: Michał Bigajski, Michał Kucharski, Adam Chrzanowski, Krzysztof Kopciński, Arkadiusz Jędrych, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Patryk Kubicki, Daniel Kraska, Mateusz Muszyński, zawodnik testowany.

Bramki: '17 Filip Karbowy - '8 Artur Januszewski, '54 Andrzej Niewulis.

Żółta kartka: Eryk Rakowski.

Czerwona kartka: '36 Igor Biedrzycki.
sobota 24.01.2015 - 14:53 Komentarze: 0