Oświadczenie kibiców Znicza

Grupa fanatyków zespołu MKS Znicz Pruszków pod nazwą: "Władcy Ognia" informuje, iż dołoży wszelkich starań, aby doping na Stadionie Miejskim przy ul. Bohaterów Warszawy 4 powrócił na stałe. Ponadto informujemy, że podczas naszego dopingu nie będzie obrażana żadna ekipa. Naszym celem jest pomoc piłkarzom, a nie obrażanie innych grup kibicowskich. Gniazdowy ekipy składa specjalne podziękowania dla "całego" stadionu za pomoc w dopingu w ostatnich minutach spotkania 1/8 Pucharu Polski z zespołem Zagłębia Lubin. Jednocześnie przewodniczący dopingu wraz z całą ekipą informuje, że na wszystkich meczach do końca tego roku będzie organizowany doping. Jego "serce" będzie znajdować się na sektorze A. Najbliższy mecz 25 października w sobotę o godzinie 18. Bardzo mocno zapraszamy na to spotkanie!

Prosimy również o drobne datki pieniężne, które będą zbierane do specjalnej puszki podczas wszystkich meczów. Zebrane pieniądze będą w CAŁOŚCI wydane na oprawy, które zostaną zaprezentowane podczas meczu ćwierćfinałowego Pucharu Polski ze zwycięskim zespołem z pary Jagiellonia Białystok - Lech Poznań. Na ten mecz już teraz serdecznie zapraszamy.
poniedziałek 20.10.2014 - 19:51 Komentarze: 0

Remis z liderem
1:1
MKS Kluczbork - Znicz Pruszków

Fotoreportaż z meczu (fot. Jacek Olejnik)

MKS Kluczbork: Krystian Rudnicki – Adam Orłowicz, Mateusz Arian, Paweł Gierak, Łukasz Uszalewski – Rafał Niziołek, Tomasz Swędrowski (66' Jakub Grzegorzewski) – Wojciech Hober ('81 Krzysztof Wolkiewicz), Łukasz Reinhard ('84 Marcin Tomaszewski), Michał Kojder – Marcin Nowacki

Ławka rezerwowych: Grzegorz Wnuk – Marcin Tomaszewski, Radosław Mikulski, Krzysztof Wolkiewicz, Jakub Grzegorzewski, Piotr Burski, Michael Komor

Znicz Pruszków: Michał Bigajski - Marcin Rackiewicz, Arkadiusz Jędrych, Igor Biedrzycki, Michał Kucharski - Michał Glanowski, Andrzej Niewulis ('59 Paweł Tomczyk), Maksymilian Banaszewski ('59 Bartosz Niksiński), Daniel Nawrocki ('74 Patryk Sokołowski), Karol Grudniewski ('46 Patryk Kubicki) - Maciej Górski.

Ławka rezerwowych: Paweł Pazdan – Mateusz Pielak, Patryk Sokołowski, Patryk Kubicki, Paweł Tomczyk, Bartosz Niksiński, Michał Płotka.

Bramki: '4 Michał Kojder - '61 Daniel Nawrocki

Żółte kartki: Michał Kojder, Mateusz Arian, Łukasz Uszalewski - Andrzej Niewulis, Igor Biedrzycki, Arkadiusz Jędrych.

Podopieczni trenera Marcina Wojciechowskiego pokonali dziś zespół Hutnika Warszawa 2:0. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Po przerwie w 53 minucie Znicz na prowadzenie wyprowadził Daniel Kraska wykorzystując podanie Jakuba Pastusiaka. Kropkę nad "i" postawił Michał Zapaśnik, po podaniu Damiana Skirskiego. Warto odnotować pojawienie się na boisku Krzysztofa Kopcińskiego. Pomocnik po prawie sześciu miesiącach przerwy wrócił do gry.

Znicz Pruszków: Oliwer Wienczatek - Damian Skirski, Karol Gudelski, Paweł Czarnecki, Mateusz Baranowski - Daniel Kraska ('70 Krzysztof Kopciński), Michał Zapaśnik, Emil Adamczuk, Jacek Knyziak, Jakub Pastusiak ('85 Adrian Grabowski) - Mateusz Muszyński.

Bramki: '53 Daniel Kraska, '69 Michał Zapaśnik.
sobota 18.10.2014 - 16:23 Komentarze: 0

Znicz zagra z Hutnikiem
:

Przed nami 14 kolejka w IV lidze. Jutro o godzinie 11.00 podopieczni trenera Marcina Wojciechowskiego podejmą zespół Hutnika Warszawa. Hutnik zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów, Znicz plasuje się na 15 miejscu z dorobkiem 9 punktów. Hutnik w ostatnim meczu przegrał z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, natomiast Znicz pokonał 4:2 z Orłem Wierzbica.
piątek 17.10.2014 - 20:00 Komentarze: 0

Znicz jedzie do lidera
:

Przed nami 13 kolejka w II lidze. Jutro o godzinie 15.00 na wyjeździe podopieczni trenera Dariusza Banasika podejmą zespół MKS Kluczbork. Kluczbork zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 25 punktów, Znicz plasuje się na 9 miejscu z dorobkiem 19 punktów. W ostatnim spotkaniu obu ekip Kluczbork wygrał 1:0 po bramce Tomasza Kazimierowicza. Sędzią spotkania będzie Rafał Sawicki (Tarnobrzeg).

Poniżej mecze grup młodzieżowych, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend.

Żyrardowianka II OSiR - MKS Znicz Pruszków U12C 18.10 (sobota) godz. 10.00

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - MKS Znicz Pruszków U11B 18.10 (sobota) godz. 14.30

Maciej Górski piłkarzem meczu Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin
W głosowaniu sympatyków Znicza Pruszków piłkarzem spotkania Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin został Maciej Górski. Napastnik rozegrał całe spotkanie i 67 minucie strzałem głową ustalił wynik meczu oraz zaliczył asystę przy bramce Karola Grudniewskiego. Na II miejscu znalazł się Karol Grudniewski, pomocnik w 20 minucie mocnym strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik spotkania. Ostatnie miejsce na podium przypadło Arturowi Januszewskiego, pomocnik zagrał 58 minut i dowodził linią pomocy.

(fot. Znicz Pruszków 2000 A /Mirosław Krysiak)

W ostatni weekend roczniki Znicza rozegrały dwadzieścia spotkań, jeden mecz został rozegrany w środę. Dziesięć spotkań zakończyło się zwycięstwem drużyn żółto-czerwonych. Juniorzy starsi przegrali 0:7 z UMKS Piaseczno, natomiast rocznik 1998 zremisowało w bardzo ciekawym spotkaniu z Unią Warszawa 2:2. W meczu z Polonią grupa A rocznika '99 zremisowała po bramce Adama Chrzanowskiego 1:1, natomiast zespół B wysoko pokonał Orła Łosice. Rocznik 2000 grupa A w ostatnim czasie zagrała dwa spotkania, w pierwszym minimalnie uległa Polonii Warszawa, natomiast w środę podopieczni trenera Adama Mrówki pokonali 3:1 SEMP Ursynów. Zespół B na wyjeździe przegrał 0:3 z Wilgą Garwolin. Rocznik 2001 rozegrał mecz z Polonią Warszawa, który zakończył się remisem 1:1, bramkę dla żółto-czerwonych zdobył Piotr Ćwikowski. O rok młodsi koledzy pewnie pokonali 4:0 Błoniankę, natomiast zespół B przegrał 2:4 z Ursusem Warszawa. Podopieczni trenera Huberta Byrki pokonali wysoko Błoniankę Błonie, natomiast zespół B przegrał 0:2 z UKS-em Ołtarzew. Rocznik 2004 rozegrał w miniony weekend trzy spotkania, przegrał minimalnie 1:2 z Legią Warszawa, 3:4 z Żyrardowianką OSiR i zwyciężył 2:0 z zespołem KS Błonianka. O rok młodsi koledzy wygrali swoje spotkania, zespół A pokonał 12:1 Unię Boryszew, łupem bramkowym podzielili się: Damian Raczkiewicz x4, Jan Kalbarczyk x2, Maciej Cybulski x2, Kacper Gala, Piotr Trojanowski, Aleks Kulikowski, Olaf Kędzior. Natomiast zespół B wygrał 9:6 z Żyrardowianką OSiR, pięć bramek zdobył Dawid Kalata, trzy bramki dołożył Marcel Szwakopf x3 a jedno trafienie zdobył Mikołaj Gierczak. Podopieczni trenera Artura Węski pokonali wysoko 22:1 zespół Milanu Milanówek, natomiast zespół B pokonał 10:9 Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Najmłodsi adepci piłki przegrali w bardzo dobrym spotkaniu z Kosą Konstancin 2:8 i wygrali 3:2 z UKS Irzyk.

UMKS Piaseczno 7:0 MKS Znicz Pruszków U19

MKS Znicz Pruszków U17A 2:2 Unia Warszawa
Bramki: Marcin Popławski, Michał Piszczatowski.

Polonia Warszawa 1:1 MKS Znicz Pruszków U16A
Bramka: Adam Chrzanowski.

Orzeł Łosice 0:6 MKS Znicz Pruszków U16B
Bramki: Krzysztof Gadomski x2, Mateusz Jarota, Damian Papiernik, Patryk Bieranowski, Karol Ostrowski.

KS Błonianka 0:4 MKS Znicz Pruszków U13A
Bramki: Hubert Sobieraj, Konrad Sucharski, Patryk Łabędzki, Jakub Włostowski.

Ursus Warszawa 4:2 MKS Znicz Pruszków U13B
Bramki: Franciszek Tatar x2.

MKS Znicz Pruszków U12A 11:0 Błonianka Błonie
Bramki: Piotr Rum x3, Tomasz Morawski x3, Tymon Proczek x2, Antek Brudnowski, Ignacy Chodor, Sebastian Żelazo.

UKS Ołtarzew 2:0 MKS Znicz Pruszków U12B

MKS Znicz Pruszków U11A 1:2 Legia Warszawa
Bramka: Mikołaj Krzyżak.

MKS Znicz Pruszków U11B 3:4 Żyrardowianka OSiR
Bramki: Krystian Poręcki x2, Damian Zawada.

MKS Znicz Pruszków U11C 2:0 KS Błonianka
Bramki: Adrian Chmielewski, Wiktor Paprocki.

MKS Znicz Pruszków U10A 12:1 Unia Boryszew
Bramki: Damian Raczkiewicz x4, Jan Kalbarczyk x2, Maciej Cybulski x2, Kacper Gala, Piotr Trojanowski, Aleks Kulikowski, Olaf Kędzior.

MKS Znicz Pruszków U10B 9:6 Żyrardowianka OSiR
Bramki: Karol Kalata x5, Marcel Szwakopf x3, Mikołaj Gierczak.

MKS Znicz Pruszków U9A 22:1 Milan Milanówek
Bramki: Szymon Cieloch 8x, Damian Soszyński 5x, Dawid Andrzejczak 3x, Franek Bożyk 2x, Dawid Małolepszy, Marek Janik, Franek Rydelek, Kuba Szwelicki.

MKS Znicz Pruszków U9B 10:9 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Bramki: Kacper Bartosiak x6, Jakub Trójczak x2, Maksymilian Lipniacki, Maciej Otto.

MKS Znicz Pruszków U8A 2:8 MUKS Kosa Konstancin
Bramki: Jakub Czyż, Szymon Królak,

MKS Znicz Pruszków U8B 3:2 UKS Irzyk
Bramki: Mikołaj Szkiela, Alex Dobrowolski, Karol Pietrak.

czwartek 16.10.2014 - 20:54 Komentarze: 0