Nieudane spotkanie w Kołobrzegu

W sobotę 30 lipca na stadionie w Kołobrzegu odbyło się spotkanie 3. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a naszym Zniczem Pruszków. Mecz po niewykorzystanym rzucie karnym Nagamatsu, zakończył się zwycięstwem Kotwicy Kołobrzeg 2:1.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku, choć prym zdecydowanie wiódł Znicz mimo szybkiej bramki ze strony Kotwicy. W 9′ w okno Misztala trafił Grzegorz Goncerz. Kolejne minuty były intensywne. W 11′ kartkę dostał Robert Obst, a w 12′ Shuma Nagamatsu nie wykorzystał rzutu karnego dla Znicza. Tuż przed przerwą, w 32′ ten sam zawodnik strzelił dla Znicza wyrównującego na 1:1 gola.

Druga połowa niestety, ale nie należała do zawodników Znicza. Drużyna bez pomysłu rozpoczęła spotkanie po przerwie dając szansę na podwyższenie wyniku gospodarzom. Drugą bramkę dla Kotwicy strzelił Piotr Witasik. Gospodarze wykorzystując słabość gości próbowali podbić wynik. Trener żółto-czerwonych Mariusz Misiura chciał odrobić straty chociażby wpuszczając na miejsce Bogusławskiego napastnika – Patryka Czarnowskiego. Niestety nic to nie pomogło i nie podniosło skuteczności naszego zespołu. Mecz finalnie zakończył się wynikiem 2:1.

Kotwica Kołobrzeg: 1. Oskar Pogorzelec – 21. Michał Kozajda (90, 30. Dominik Sadzawicki), 66. Piotr Witasik, 4. Damian Kostkowski, 32. Robert Obst, 3. Radosław Tuleja – 22. Kamil Kort (67, 77. Kamil Bartoś), 8. Michał Cywiński (78, 7. Dominik Chromiński), 16. Josip Šoljić, 10. Paweł Łysiak (67, 97. Tomasz Kaczmarek) – 17. Grzegorz Goncerz (78, 25. Jakub Bojas).

Znicz: 12. Piotr Misztal – 17. Dawid Barnowski, 21. Łukasz Bogusławski (78, 19. Patryk Czarnowski), 3. Dmytro Juchymowycz, 16. Mateusz Grudziński, 11. Paweł Moskwik (81, 15. Kamil Niewiadomski) – 7. Tymon Proczek (78, 5. Krzysztof Wingralek), 6. Krystian Pomorski, 10. Patryk Skórecki (67, 8. Mateusz Możdżeń) – 18. Shuma Nagamatsu, 9. Maciej Firlej.