Znicz na fali! Remis z Pogonią!

Sobotnie spotkanie w Siedlca nie należało do najłatwiejszych. Gospodarze są silnym zespołem i mimo kary punktowej uzbierali pokaźną sumę punktów. Już dawno wyprzedzili Znicz i pilnują środka tabeli. Wygrany dla nich mecz, ku radości kibiców Znicza zakończył się remisem 2:2.

Siedlczanie szybciutko pokazali po co wyszli na murawę. Dwie bramki padły w pierwszej połowie, niemalże jedna po drugiej. Do szatni zawodnicy MKS-u schodzili ze stratą dwóch goli, ale na murawę powrócili by je odzyskać. Rzut karny Firleja w 83′ dał nadzieję, a dokładny strzał Wichtowskiego z wolnego zapewnił remis. Tego nie spodziewał się nikt!

Pruszkowscy piłkarze znów pokazali swoje możliwości, siłę i ducha walki zostawiając serce na murawie i walcząc do ostatnich sekund. To już piąty mecz z rzędu, którego nie przegrali. Na swoim koncie mają 4 zwycięstwa i pierwszy w Siedlcach remis. Po minionej kolejce Znicz odchodzi od strefy spadkowej z sumą 30 punktów. Środowa kolejkę żółto-czerwoni zaczną z 14 miejsca w ligowej tabeli.

Galeria zdjęć z meczu -> http://mkppogonsiedlce.pl/?p=40638

Dodaj komentarz