Na 18 godzin przed spotkaniem z Legionovią…

Meczowa środa zapowiada się bardzo walecznie! Do Pruszkowa przyjadą goście z Legionowa. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 17:00. Sędzią głównym tego spotkania będzie pan Szymon Lizak.

Derby Mazowsza! I nic więcej nie trzeba dodawać. Legionovia będąca w strefie spadkowej walczy o utrzymanie, a ostatnimi meczami pokazała, że jeszcze może zaskoczyć kibiców nie jeden raz. Co wydarzy się jutro? Dowiemy się już niebawem.


Tymczasem kilka słów od Piotra Misztala. Zawodnika, który kolejny sezon związany jest ze Zniczem. Bramkarz z pokaźnym dorobkiem, wspaniały trener w grupach młodzieżowych. Człowiek o niesamowitej zawziętości, któryy ciężką pracą udowadnia, że może być najlepszy!

Wygrana ze Stalą, coraz bliżej utrzymania i baraży – bo taka właśnie jest obecna tabela 2 ligi. Piotr, jak się czujesz po powrocie do bramki?

P.M. Bardzo cieszę się z powrotu do bramki. Niestety na tej pozycji czasami trzeba długo czekać na swoją szansę. Ja czekałem od 1 grudnia. Po to się trenuje, by grać i móc pomagać drużynie na boisku.

Czy Znicz przełamał już zła passę dzięki wygranej w Rzeszowie? 

P.M. Myślę, że złą passę przełamaliśmy już u siebie ze Skrą Częstochowa. Drużyna do tej pory grała solidnie, ale nie punktowała. Brakowało szczegółów, nieco spokoju i chłodnej głowy. Teraz drużyna to ma zarówno z boku jak i na boisku. Dlatego pojawiły się lepsze wyniki. 

Mecz ze Stalą Rzeszów do końca trzymał kibiców w niepewności. Emocje sięgały zenitu, a co Ty czułeś i o czym myślałeś? O czym myślała drużyna i co wydarzyło się w przerwie meczu?

P.M. Mecz ze Stalą nie był łatwy. Przeciwnik od początku miał inicjatywę, ale my wiedzieliśmy, że tak będzie. Był przygotowany odpowiedni plan, my go dobrze wykonaliśmy. Trenerzy zapewniali w przerwie, że doczekamy się swoich szans i tak faktycznie było. Super że udało się je wykorzystać i zainkasować trzy punkty.

Jak oceniasz jutrzejszego przeciwka?

P.M. Legionovia jest zawsze groźna, tym bardziej że to derby Mazowsza. Oni cały sezon punktowali dużo gorzej niż grali i stąd ich miejsce w tabeli. Niedawno jednak wygrali z Widzewem, zremisowali z Resovią. Takie wyniki robią wrażenie i musimy wyjść maksymalnie zmobilizowani na to spotkanie by móc myśleć o zwycięstwie.

Dodaj komentarz