Derby są nasze! Do Pruszkowa jadą 3 punkty!

O tym, że spotkanie w Grodzisku będzie walką bardzo trudną wiedział każdy. Komu, jak komu ale Zniczowi Pogoń odpuścić nie da. I faktycznie tak było, na każdym kroku utrudniała to spotkanie żółto-czerwonym.

Wyjściowa „11”

Pierwsza połowa choć z dużą dominą gospodarzy to jednak bramkę przyniosła Zniczowi. Autorem był w 38′ Martin Baran. Finalnie była to bramka zwycięska. Wcześniej jednak drużyny zaserwowały kibicom niezłe widowisko! Sędzia podyktował rzut karny dla Grodziska. Pierwszy – niewykorzystany, Misztal obronił! Liniowy jednak wskazał na przekroczenie linii, arbiter główny zarządził powtórkę. I tym razem ponownie Piotr Misztal wyczuł swego przeciwnika i w pięknym stylu obronił drugi strzał. Tym samym stał się bohaterem meczu.

Druga połowa obfitowała w wiele sytuacji, których niestety nie wykorzystaliśmy skutecznie. Pogoń osłabła i trzy zmiany w końcówce meczu nie wpłynęły na końcowy wynik.

Fotorelacja w naszej galerii – TUTAJ

Znicz: 12. Piotr Misztal – 16. Tymon Proczek, 4. Marcin Bochenek, 5. Igor Lewczuk, 18. Martin Baran, 20. Michał Orzechowski – 17. Mateusz Możdżeń (89, 15. Jakub Ostrowski), 8. Lukáš Hrnčiar (75, 11. Bartłomiej Kręcichwost), 6. Krystian Pomorski, 21. Shuma Nagamatsu – 2. Patryk Czarnowski (14, 9. Mariusz Gabrych).

żółte kartki: Owczarek – Bochenek, Lewczuk.
czerwona kartka: Michał Gładysz (45. minuta, Pogoń, za faul taktyczny).

Dodaj komentarz