Sezon 2014/2015 niewątpliwie zapisał się w historii Znicza Pruszków i będzie długo wspominany przez sympatyków pruszkowskiego zespołu. Popularni „żółto-czerwoni” wywalczyli historyczny awans do ćwierćfinału Pucharu Polski, w którym przegrali z Lechem Poznań. Wcześniej Znicz na swojej drodze pokonywał takie zespoły jak Odra Opole, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Zagłębie Lubin czy chociażby Stal Rzeszów.

Jednak w tamtym sezonie doszło do jeszcze jednej ważnej rzeczy. Na stadion Znicza Pruszków powrócił doping. Dokładnie 15 października 2014 roku żółto-czerwoni rozgrywali na własnym stadionie mecz z Zagłębiem Lubin, który w tamtym czasie występował w I lidze. Na stadion przybyło wówczas 900 kibiców, natomiast na sektorze „A” pojawiła się grupa młodych osób, która przez cały mecz żywiołowo dopingowała swój zespół, czyli Znicz.

Grupa występująca pod nazwą „Władcy Ognia” przez następne spotkania, rozgrywane na naszym stadionie dopingowała żółto-czerwonych, wielokrotnie pomagając im w odnoszeniu zwycięstw. Młodą grupę wspierają także nasi adepci Akademii Piłkarskiej Znicz Pruszków.

Podczas spotkania z Legionovią Legionowo, który rozgrywany był 24 października 2015 roku, na trybunach pojawiła się Orkiestra Dęta Pruszkowianka, która wspierała razem z kibicami żółto-czerwonych.