List otwarty do Rodziców – prezes Marcin Grubek

Drodzy Rodzice, kandydaci, młodzi sportowcy!

Miesiąc czerwiec i lipiec to czas końca i początku. Koniec roku szkolnego, koniec ligowych zawodów. Ale to także czas nowych wyzwań, zmian i przede wszystkim naborów do Akademii Piłkarskiej Znicza Pruszków!

Zachęcam Państwa do wyboru naszej Akademii z wielu względów, ale przede wszystkim dlatego, że:

  1. AKADEMIA PIŁKARSKA Znicz Pruszków = PROFESJONALNE SZKOLENIE DZIECI I MŁODZIEŻY Akademia Znicza to profesjonalna szkółka piłkarska, która oferuje wysokiej jakości szkolenie pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej. Każdy jej członek ma dostęp do zaplecza treningowego, a przede wszystkim nowoczesnych metod szkolenia, co wpływa na jego ogólny rozwój piłkarski.
  2. PROFESJONALNA KADRA TRENERSKA – nasza Akademia może pochwalić się zespołem wysoko wykwalifikowanych trenerów, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, każde dziecko ma możliwość uczenia się najlepszych technik piłkarskich, kształtowania ducha walki i kreowania swojego stylu gry. Nasi szkoleniowcy to nie tylko zawodowi trenerzy, ale także pedagodzy, którzy pracują nie tylko nad rozwojem fizycznym zawodników, ale także zajmują się ich przygotowaniem mentalnym, co pozwala im być jeszcze lepszymi piłkarzami na boisku.
  3. JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH AKADEMII W POLSCE, A NAJWIĘKSZĄ NA MAZOWSZU –  dołączając do Akademii Piłkarskiej Znicza zawodnik staje się częścią jednej z najwiekszych Akademii w Polsce, a na pewno na Mazowszu. Dzięki temu dostaje możliwość nauki pod okiem najlepszych, ale i rywalizacji na szerokim polu, zarówno wewnątrz Akademii jak i na ogólnopolskich murawach. Wstąpienie do szerokiego i wymagającego środowiska sportowego pomoże mu rozwijać piłkarskie umiejętności, pracować nad techniką i taktyką, nauczy radzenia sobie ze stresem i presją, a co najważniejsze zapewni rywalizację w swoim roczniku według światowych zasad Fair Play co jest niezwykle ważne w świecie piłki nożnej.
  4. AKADEMIA = PIŁKA SENIORSKA –  nasza Akademia posiada drużyny na każdym szczeblu rozgrywkowym począwszy od trzylatków w programie Pierwszy Krok, przez grupy młodzieżowe, aż po ligę okręgową i Fortunę 1 Liga. Dzięki takiemu zapleczu zawodnik przyjmujący żółto-czerwone barwy pokonuje wszystkie szczeble rozwoju w jednym miejscu. Nie musi zmieniać klubu aby znaleźć swój rocznik, a później seniorskiej piłki. Nasi wychowankowie sukcesywnie wprowadzani są do seniorskiej piłki i grają w rezerwach Fortuna 1 Liga. Akademia Znicza Pruszków współpracuje także z wieloma klubami i akademiami piłkarskimi. Współpraca ta zapewnia kompaktowy rozwój zawodnikowi. Nasza Akademia to fundament naszego Klubu i jej celem jest przygotowywanie wychowanków do zasilania kadry seniorów. Dokładnie taką drogę przeszedł znany całemu światu Robert Lewandowski, Radosław Majewski, Andrzej Niewulis czy obecnie grający w Fortuna 1 Liga – Tymon Proczek, Krystian Tabara, Adam Ratajczyk czy Arkadiusz Pyrka.
  5. HIERARCHIA WARTOŚCI POZA BOISKIEM – Akademia Piłkarska Znicza Pruszków, kładzie nacisk nie tylko na rozwój umiejętności piłkarskich, ale również na kształtowanie wartości i nienagannych cech charakteru u zawodników poza boiskiem. Te wartości będą mu towarzyszyć nie tylko na boisku, ale również w życiu codziennym. 

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam jako ojciec byłego już zawodnika Znicza do wstąpienia do naszej Akademii

– prezes zarządu Marcin Grubek

Dodaj komentarz