Mecze oraz treningi dzieci i młodzieży zawieszone do 9 kwietnia!

W dniu wczorajszym zostały ogłoszone kolejne obostrzenia. Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że od 27 marca do 9 kwietnia treningi oraz rozgrywki piłki nożnej dzieci i młodzieży zostały odwołane. Zgodnie z nowym rozporządzeniem dopuszczony do treningów i rozgrywek został sport zawodowy. W przypadku Znicza jest to zespół seniorów grający w eWinner 2 liga.

„Minister Niedzielski podczas konferencji poinformował, że od 27 marca do 9 kwietnia obiekty sportowe będą dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego. W praktyce oznacza to zawieszenie meczów i treningów dzieci i młodzieży. Potwierdziły to zapisy w opublikowanym w czwartkowy wieczór rozporządzeniu Rady Ministrów.”

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wszystkie mecze CLJ U-18, CLJ U-17, CLJ U-15, Ligi Makroregionalnej U-19, CLJ U-17 kobiet i CLJ U-15 kobiet zaplanowane w dniach 27 marca – 9 kwietnia 2021 r. zostają przełożone na termin późniejszy.

Wierzymy, że wszystkie działania mające na celu zatrzymanie rozwoju pandemii Covid-19 przyniosą oczekiwane rezultaty i treningi zostaną wznowione. Będziemy Państwa informować na bieżąco o podejmowanych działaniach i wszystkich zachodzących zmianach.

Życzymy zdrowia i do zobaczenia niebawem!

Treść ustawy do pobrania poniżej:

Dodaj komentarz