Ostatni mecz sezonu 2020/2021

Sezon 2020/2021 dobiega końca. W najbliższą sobotę wszystkie drużyny rozegrają ostatni mecz sezonu, wszystkie o godzinie 12:00. To był emocjonujący sezon, burzliwe i przewrotne dwie rundy. Obydwie rozgrywane w cieniu panującej pandemii COVID-19. Piłkarze, trenerzy, kibice, włodarze – wszyscy odczuli miniony sezon, bez dwóch zdań. Kończymy go z nadzieją, że kolejny będzie lepszy, spokojniejszy, z otwartymi trybunami i bez gry co 2 dni..

Znicz Pruszków 12 czerwca w 38. kolejce eWinner 2 Liga zawalczy z Wigrami Suwałki. Ciężki teren, mecz wyjazdowy, presja zwycięstwa i pozostania w 2 lidze – to nie są warunki sprzyjające do gry. Niemniej jednak żółto-czerwoni nie jeden już raz pokazali, że lubią zaskakiwać kibiców i nie jest ich tak łatwo „usunąć” ze szczebla centralnego.

Obecnie nasi piłkarze zajmują bezpieczne 14 miejsce w ligowej tabeli z sumą 37 punktów. Choć bezpieczne tylko pozornie – różnica niemalże jednego punktu dzieli ich od strefy spadkowej. Oczywiście na finalny wynik wpłynie sobotni mecz, bilans bezpośredni i mecze pozostałych drużyn. To jednak będzie mecz walki, a zawodnicy do ostatniej minuty będą nas trzymać w napięciu.

Wszystkie dotychczasowe mecze z Wigrami z ostatnich lat kończyły się albo remisem, albo porażką Znicza. Niestety – to wciąż jeden z groźniejszych rywali w lidze. Obecnie klub z Suwałk znajduje się na 4 miejscu w ligowej tabeli z sumą 63 punktów. Drużyna gospodarzy ma o co walczyć więc musimy nastawić się na zaciętą walkę także z ich strony. Reasumując – mecz walki przed nami, który rozstrzygnie losy drużyn ze szczytu i dołu tabeli.

Spotkanie będzie można śledzić online na kanale Sportize.pl https://sportize.pl/event/60be30e0cfe78810a2352c83

Zapraszamy do wspólnego kibicowania żółto-czerwonym! Sukces drużyny to nasz wspólny sukces!

Dodaj komentarz