Trzy punkty dla Znicza, mamy to!

Kibice na wczorajsze zwycięstwo musieli czekać aż do 4. kolejki eWinner 2 Liga! Udało się, trzy punkty wróciły do Pruszkowa, a z wyjazdu cieszą podwójnie!

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dynamicznie. Ledwie sędzia rozpoczął spotkanie, a już w 4′ minucie gospodarze przejęli bramkę Jurczaka. To jednak nie podcięło skrzydeł naszym zawodnikom. Kilka chwil później rzut karny wykorzystał Maciej Machalski, bezbłędnie trafiając w siatkę Frątczaka. Pierwsza połowa nie przyniosła więcej goli., choć dwukrotnie Kręcichwost oddawał strzał na bramkę Brązowych.

Po przerwie niewiele się zmieniło. Piętno rywalizacji unosiło się nad murawą. Zarówno Garbarnia jak i Znicz nie odpuszczała i walczyła o drugą bramkę. Pruszkowscy umiejętnie się bronili, ale i stwarzali groźne sytuacje. Wygraną bramkę zdobył dla żółto-czerwonych Lukáš Hrnčiar w 73′, który oddał piękny strzał pokonując bramkarza gospodarzy.

Kolejne spotkanie już w niedziele, rozegramy derby z Pogoń Grodzisk!

Mariusz Misiura „To piękny moment widzieć uśmiechniętych i szczęśliwych zawodników po meczu. Pokazali niesamowity charakter podnosząc się po bramce Garbarnii na początku meczu. Sztab wykonał dobrą pracę w przygotowaniu taktycznym na ten mecz za co im jestem wdzięczny. Garbrania niczym nas nie zaskoczyła, byliśmy gotowi na każdy moment gry. Mogliśmy mieć spokojniejszą końcówkę, ale nie „zabiliśmy meczu na 3:1” mając dwie 100% sytuacje. Dzisiaj się cieszyliśmy, a od czwartku już myślimy o meczu derbowym. Krok po kroku chcemy rozwijać drużynę i poszczególnych zawodników wierząc, że przyniesie to regularne zdobywanie punktów.”

Znicz: 12. Jan Jurczak – 4. Marcin Bochenek, 5. Igor Lewczuk, 6. Krystian Pomorski, 13. Peter Drobňák – 7. Krystian Tabara (79, 3. Artur Stawikowski), 10. Maciej Machalski, 14. Szymon Kaliniec, 8. Lukáš Hrnčiar (74, 16. Tymon Proczek), 22. Dawid Barnowski – 9. Bartłomiej Kręcichwost (90, 20. Gabor Grabowski).

Bramki: Maciej Machalski 17′ (k), Lukáš Hrnčiar 73′