Ukończona modernizacja płyty boiska MOS przy ul. Gomulińskiego.

W dniu wczorajszym tj. 8 lutego 2024 obyła się ważna dla pruszkowskich piłkarzy uroczystość. Oficjalnym odbiorem zakończyła się modernizacja płyty boiska przy ulicy Gomulińskiego w Pruszkowie.

W ramach modernizacji wykonano:

  • nową nawierzchnie o parametrach zgodnych z FIFA Quality Concept for Football Turf,
  • dwie certyfikowane, pełnowymiarowe bramki z siatkami,
  • renowację piłkochwytów.

W odbiorze inwestycji uczestniczyli m.in. : Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, Grzegorz Kamiński Wicestarosta Pruszkowski, Agnieszka Kuźmińska Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego, Anna Tużnik – dyrektor MOS, pracownicy Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, przedstawiciele Wykonawcy oraz dyrektor MKS Znicz Pruszków Robert Kochański wraz zawodnikami Klubu. .

Wykonawcą inwestycji była forma RSsport s.c.

Koszt: około 2 400 000,00 zł.

Dzięki tej inwestycji zajęcia sportowe uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Pruszkowie będą się  odbywały się w komfortowych warunkach na obiekcie, który jest bezpieczny, nowoczesny i przyjazny treningowi. Bardzo dobre warunki treningowe zyskają , także grupy treningowe MKS Znicz Pruszków. 

Współpraca MKS Znicz Pruszków ze Starostwem Powiatowym w Pruszkowie trwa już od wielu lat. Dzięki niej w szkole średniej corocznie powstają klasy szkoły mistrzostwa sportowego oraz liceum o profilu piłka nożna. Od tego roku zyskaliśmy nową nawierzchnię a wkrótce otwarta zostanie pływalnia dzięki czemu obiekt stanie się jednym z najlepszych na terenie Mazowsza.Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w proces modernizacji płyty boiska na czele ze Starostwem Powiatu Pruszkowskiego i Starostą Krzysztofem Rymuzą. 

Dodaj komentarz