Przed meczem z Polonią Warszawa

Już w najbliższą sobotę 16.09 zmierzymy się z Polonią Warszawa i powalczymy o przełamanie naszej serii porażek.

Najbliższy mecz można śmiało nazwać derbami Mazowsza. Takie derby rozgrywaliśmy także w zeszłym sezonie, w 2 lidze, i nie przegraliśmy ani razu. W pierwszym meczu zremisowaliśmy na Konwiktorskiej 1-1, a następnie wygraliśmy 1-0 na naszym stadionie w rundzie rewanżowej. Tym razem zrobimy wszystko żeby przywieźć do Pruszkowa pełną zdobycz punktową.

Mecze z udziałem  Polonii Warszawa mogą się podobać kibicom, choć finalnie ich kibice nie mogą być  zadowoleni w przebiegu spotkań. Podopieczni trenera SMalca strzelili w obecnych rozgrywkach aż 13 bramek (drugi wynik w lidze), tracąc jednak przy tym 16 bramek (drugi najgorszy wynik w lidze). Te liczby pokazują że mecz z Polonią może być naprawdę interesujący.

Nasz zespół aktywnie wykorzystał przerwę na Reprezentację i dobrze przygotował się do najbliższego spotkania. Zagraliśmy wartościowy sparing z Widzewem Łódź, a także mecz z MKS Piaseczno, gdzie w dużej mierze grali zawodnicy mający mniej minut w 1 lidze.

Musimy zacząć strzelać gole, ale nie może to spoczywać tylko na barkach naszych przeciwników. My jako drużyna musimy być bardziej pazerni, przy stałych fragmentach, czy po prostu przy dośrodkowaniach. No i oczywiście, wypadałoby znów zacząć grać na zero z tyłu.”  – Powiedział kapitan drużyny, Krystian Pomorski

Wszystko wskazuje na to, że mecz będzie emocjonujący nie tylko ze względu na charakter derbowy, ale także, a może przede wszystkim, ze względu na ofensywny styl gry obu drużyn.

Mecz można obejrzeć na Polsat BOX GO, w systemie Pay Per View ( transmisja kosztuje 10 zł)