Turniej EA FC 24! Reprezentuj Znicz Pruszków w 1 Liga Games!

Już w lutym ruszają elitarne rozgrywki EA FC 24 dla klubów Fortuna 1 Ligi – 1 Liga Games. Jako dumni uczestnicy tej ligi szukamy gracza, który będzie reprezentować Znicz Pruszków w tych rozgrywkach. Aby nim zostać trzeba wygrać turniej eliminacyjny, który organizujemy razem z Wyższą Szkołą Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie.

Turniej BE A PRO WITH ZNICZ PRUSZKÓW składać się będzie z dwóch etapów. Etap pierwszy to cztery turnieje eliminacyjne online, a z każdego z nich dwóch graczy przejdzie do drugiego etapu, czyli turnieju organizowanego stacjonarnie w Pruszkowie, który będzie połączony z Galą 100-lecia MKS Znicz Pruszków. 

Wygrany turnieju finałowego zostanie oficjalnie zawodnikiem Znicza Pruszków w rozgrywkach 1 Liga Games. Gracze z miejsc 2-3 będą natomiast stanowić drużynę Znicza Pruszków, gdyż nie jest i nie będzie to jedyny turniej EA FC 24 w którym chcemy wystąpić.

Turniej 1 Liga Games to możliwość rywalizowania ze świetnymi graczami, reprezentującymi tak duże marki piłkarskie jak Wisła Kraków, Zagłębie Sosnowiec czy Wisła Płock.

Reprezentując Znicz Pruszków możesz wejść do rozgrywek Ekstraklasy! 

W tym sezonie dwóch najlepszych zawodników bezpośrednio awansuje do Wielkich Finałów rozgrywek PKO BP Ekstraklasa Games, a zawodnicy z miejsc 3-5 wezmą udział w Barażach. Grając w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasa Games możesz powalczyć o reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej. 

Aby wziąć udział w kwalifikacjach do turnieju Be a Pro with Znicz Pruszków należy:

1. Zarejestrować się na platformie www.challengermode.com

2. Połączyć swoje konto EA Sports FC 24 z kontem na platformie Challengermode.

3. Zapisać się do turnieju BE a PRO with Znicz Pruszków

4. W dniu rozpoczęcia turnieju potwierdzić gotowość za pośrednictwem strony turniejowej.

Mecze kwalifikacyjne będą rozgrywane w formule b01 w drabince pojedynczej eliminacji, co oznacza, że jeśli przegrasz to odpadasz. Najlepsza dwójka z całych kwalifikacji otrzyma prawo uczestniczenia w turnieju finałowym. Tam na zwycięzców czekają niesamowite nagrody, w tym kontrakt z drużyną sportową Znicz Pruszków, jako reprezentant w EA Sports FC w 1 Liga Games!

Aby zapewnić bezproblemowy przebieg turnieju, dla graczy stworzono specjalny serwer Discord, na którym mogą poprosić o pomoc czy zadać pytania.

Turniej jest wynikiem współpracy pomiędzy Zniczem Pruszków a Wyższą Szkołą Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie.