Gotowi na biało zielonych!

W niedzielę podczas spotkania 4. kolejki Fortuna 1 Liga Znicz Pruszków zagra mecz wyjazdowy z Lechią Gdańsk. Ostatni raz drużyny mierzyły się z sobą w maju 2008 roku. O zwycięstwie Lechitów zdecydował wtedy rzut karny Rogalskiego w 61 minucie.

Na spotkanie z Lechią piłkarze trenera Misiury wyjeżdżają w pełni gotowi i przygotowani, o czym dobrze wie trener biało-zielonych co podkreślił podczas wczorajszej konferencji prasowej mówiąc: 

„Mocno uczulaliśmy zawodników na temat naszego przeciwnika, nie możemy w żadnym momencie go lekceważyć. I myślę, ze postawa Znicza, nie tyle punktowa, ale to jak prezentują się na boisku co pokazuje dosadnie z jakim rywalem będziemy się mierzyć. Na tą chwilę przewaga Znicza nad Lechią jest duża, jaki kolektyw trener Misiura ma w szatni, a my jesteśmy na razie na etapie budowy właśnie takiej stan i, takiej jedności.? – Szymon Grabowski, trener Lechii Gdańsk.

Po trzech kolejkach gospodarze uplasowali się na 10. miejscu z sumą 4 punktów. Znicz zajmuje 4. oczko z sumą 7 punktów. Ma też za sobą pierwsze spotkanie pucharowe, które rozegrał 8 sierpnia na własnym boisku pokonując 4:1 Górnik Polkowice.

Zapraszamy już jutro przed telewizory! Transmisja na Polsat Sport od godziny 12:30.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Brunooooo

    Dlaczego nie jest aktualizowana strona na facebooku? Tylko musimy się patrzec ciagle na zdjecie ex Prezesa????

    1. Karol Zakrzewski

      Zrobione 🙂

Dodaj komentarz