Po trzy punkty do Gdyni. Przed meczem. 

 Ostatnie wyniki ligowe nie są dla nas najlepsze, jednak wygrany sparing z Polonią Warszawa może dać nadzieję, że nastąpi przełamanie w naszej grze.

Przed przerwą reprezentacyjną nasz zespół wysoko przegrał w Krakowie z Wisłą. Dwutygodniowa przerwa dała jednak możliwość trenerowi na przeanalizowanie błędów i możliwość korekty ich z zespołem. W czasie tego okresu drużyna zagrała z Polonią Warszawa i wygrana 1-0, może spowodować, że wrócimy na zwycięską ścieżkę. 

Przed meczem wypowiedział się trener Mariusz Misiura:

“Jedziemy tam zagrać kolejne dobre spotkanie w tym sezonie na własnych zasadach, wierząc że ta praca, którą wykonaliśmy przez ostatnie dwa tygodnie, sprawi że będziemy bardziej uważni i popełnimy mniej błędów.”

Z kolei trener Arki Gdynia, Wojciech Łobodziński powiedział przed meczem: 

“Bardzo lubię statystyki. Znicz Pruszków to drużyna, która najczęściej w lidze odbiera piłkę na połowie przeciwnika, są też wysoko w klasyfikacji dośrodkowań. Mają swoje problemy, ale one głównie wynikają z ofensywnego usposobienia tej drużyny.”

Przed nami zapewne kolejny ciekawy, emocjonujący mecz. Zapraszamy do obejrzenia meczu za pośrednictwem PPV (koszt 10 zł)

Link do transmisji

Dodaj komentarz