Pozostać niepokonanym w Pruszkowie. Przed meczem z GKS Katowice.

W poniedziałek 21 sierpnia zagramy mecz 5 kolejki Fortuna 1 ligi, w którym naszym przeciwnikiem będzie GKS Katowice. 

Po wyjazdowej porażce z Lechią Gdańsk, drużyna Znicza Pruszków ma szansę wrócić na zwycięską ścieżkę. Do najbliższego meczu, podopieczni trenera Misiury mogli trenować nieco dłużej, co pozwoliło przygotować się jeszcze lepiej. W tym meczu drużyna oraz sztab zrobią wszystko co możliwe aby utrzymać miano niepokonanej na własnym boisku w 1 lidze.

Zapraszamy do zakupu biletów na najbliższy mecz, a także karnetów na cały sezon

GKS Katowice po czterech kolejkach zgromadził tyle samo punktów co nasza drużyna, więc jest to klasyczne spotkanie o “6 punktów”. W ostatnimi meczu podopieczni trenera Rafała Góraka pokonali 4-1 Wisłę Płock. 

Przed meczem trener Mariusz Misiura powiedział o naszym najbliższym przeciwniku w mediach klubowych:

 “GKS Katowice to najlepsza drużyna z jaką  będę się mierzył będąc w Zniczu. Nie mówię tutaj o indywidualnych jednostkach, a o tym jak wyglądają jako drużyna. Mam duży szacunek dla trenera Katowic, który pracuje tam już kilka sezonów i ma czas żeby tę drużynę budować. Taki przeciwnik to dla nas ciekawe wyzwanie. Grając z taką drużyną wierzymy w swoją pracę i chcemy ich pokonać”

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion, by wspomóc piłkarzy w utrzymaniu „pruszkowskiej twierdzy”. Bilety na to spotkanie możecie kupić on-line TUTAJ, albo przed meczem. Kasy biletowe będą otwarte od godziny 14.00 w dniu meczowym.

Jeśli nie możecie dotrzeć na trybuny to zapraszamy do oglądania meczu na Polsat Box Go.

Dodaj komentarz