Remis w Bytowie! Konferencja prasowa.

W minioną sobotę Znicz rozegrał 21. kolejkę Winner 2 liga na wyjeździe. Rywalem żółto-czerwonych była Bytovia Bytów. Drużyna, która w ligowej tabeli znajduje się obecnie cztery oczka nad MKSem.

Żółto-czerwoni zagrali w składzie: 12. Piotr Misztal – 4. Marcin Bochenek, 3. Maciej Wichtowski, 18. Martin Baran, 8. Mateusz Grudziński – 7. Krystian Tabara (72, 19. Gabor Grabowski), 6. Krystian Pomorski, 14. Szymon Kaliniec, 21. Lukáš Hrnčiar (83, 20. Owé Bonyanga), 17. Martin Janco (62, 9. Maciej Firlej) – 24. Mariusz Gabrych.

Pierwsza połowa należała do Znicza co pokazał strzał w 42′ podyktowany przez Mariusza Gabrycha. Gol do szatni dał nadzieję na zwycięstwo i jeszcze bardziej zmotywował naszych zawodników do walki. Niestety, ledwie rozpoczęła się druga połowa jak sędzia Karol Arys odgwizdał rzut karny dla gospodarzy. Bytovia wyrównała na 1:1 tym samym przejmując dowodzenie na boisku i doprowadzając kilka minut później do kolejnego gola. Gdy już wszyscy zwątpili w żółto-czerwonych, ci dostali szansę na remis – karny! I tak w 87′ po rzucie Wichtowskiego mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Dodaj komentarz