Wracamy do Domu! Przed meczem z Miedzią Legnica. 

 

W poniedziałkowe popołudnie, w Pruszkowie zapowiada się ciekawe widowisko. Podopieczni Mariusza Misiury grają atrakcyjny futbol, a przyjeżdża do nas drużyna, która w ostatnich dwóch meczach strzeliła siedem bramek. Mocno wierzymy, że po dobrym meczu, popsujemy gościm statystyki i trzy punkty zostaną w Pruszkowie.

Nie ma co ukrywać że wszyscy w klubie spragnieni są punktów, na które czekamy od 16 września, kiedy wygraliśmy z Polonią Warszawa. W ostatnim meczu z Arką Gdynia nasz zespół był zdziesiątkowany przez choroby i kontuzje, ale wszyscy wrócili do dyspozycji i to napawa dużym optymizmem.

“Sytuacja kadrowa wygląda bardzo dobrze, od kilku dni trenujemy na 100%. Bardzo mnie to cieszy, że będziemy mogli wybrać naszą najsilniejszą jedenastkę. Warto podkreślić że od kilku dni trenuje z nami dwóch nowych młodzieżowców. Jeden z nich, Hubert Brysiak zadebiutował w ostatnim meczu z Arką Gdynia. Brawa należą się wszystkim trenerom Akademii Znicza Pruszków, którzy wychowali kolejnego piłkarza na poziom centralny. Dużo pozytywnej energii jest w drużynie, będziemy zdeterminowani w poniedziałkowym meczu” – powiedział trener Mariusz Misiura w przedmeczowym wywiadzie. 

Drużyna Miedzi Legnica przyjeżdża do Pruszkowa po bardzo dobrych dwóch meczach z Motorem Lublin i Wisłą Płock, ale nie w optymalnym składzie. Zabraknie Floriana Hartherza i Tarsiego Aguado. Nie zagra także dobrze nam znany, nasz były zawodnik, Andrzej Niewulis.

Trener Miedzi Legnica, Radosław Bella powiedział na co zwraca szczególną uwagę w grze naszego zespołu:

“Na pewno spodziewamy się trudnego meczu, bo po bardzo dobrym początku sezonu zespół z Pruszkowa nie punktuje tak jakby chciał. Jestem pewny, że będą zdeterminowani do tego, by wygrać i będziemy musieli spróbować narzucić swój styl gry. W mikrocyklu treningowym pracujemy nad tym, by skutecznie bronić się przed częstymi uderzeniami, bo Znicz jest zespołem, który oddaje bardzo dużo strzałów z dystansu oraz często gra za linię obrony. Myślę, że te aspekty będą kluczowe w perspektywie tego meczu” 

Zapraszamy na to widowisko wszystkich kibiców Znicza Pruszków i sympatyków piłki nożnej. 

Poniedziałek 30.10.2023

godz. 18.00

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. 

Kasy biletowe w dniu meczu otwarte będą od godziny 15.00

Bilety online, bez kolejki kupisz na TUTAJ

Dodaj komentarz