Wyjazd do Płocka po kolejne punkty. Przed meczem z Wisłą Płock

Po przerwie na reprezentacje znów wracamy do gry w Fortuna 1 Lidze! Tym razem czeka nas wyjazd do Płocka by zmierzyć się z tamtejszą Wisłą. 

Po ostatnim, wygranym meczu z Motorem Lublin apetyty na kolejne zwycięstwa wzrosły. Nie jedziemy jako faworyt, ale na pewno drużyna pod wodzą Mariusza Misiury zrobi wszystko by z Płocka przywieźć trzy punkty, a dłuższy okres na przygotowania powinien nam pomóc się lepiej przygotować do tego meczu.  

Wisła Płock gra w tym sezonie nieco w kratkę, na ostatnie sześć meczów po dwa razy wygrywali, przegrywali i zremisowali. Trzeba też przyznać, że od trzech meczów nie przegrali i mają dobrą serię. 

W naszym zespole dużo wspomnień z drużyną z Płocka ma asystent trenera, Daniel Kokosiński który przywołał kilka wspomnień przed meczem: 

“Kiedy słyszę “Wisła Płock” mam dwa miłe skojarzenia.

Pierwsze: to piękne 5 lat spędzonych w Akademii Wisły Płock, które bardzo dobrze wspominam.

Drugie: Mecze sprzed 15 lat także na zapleczu Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Zniczem Pruszków , kiedy to już byłem zawodnikiem Pruszkowskiej drużyny. Pamiętam, że to Wisła była zawsze stawiana w roli faworyta, ale to na boisku już nie miało żadnego znaczenia,bo to my zwyciężaliśmy. 

Teraz sytuacja jest bardzo podobna, Wisła jest faworytem a my potrzebujemy punktów. Zdajemy sobie sprawę , że Wisła w ostatnich tygodniach notuje duży progres punktowy dlatego tym bardziej musimy tam jechać bardzo skoncentrowani i zdeterminowani,żeby przywieźć z Płocka punkty.”

Transmisja meczu dostępna online tutaj.

Dodaj komentarz