Wypowiedzi trenera i kapitana naszej drużyny po sparingu.

Wygrywamy sparing z ekstraklasową Stalą Mielec po jedynej bramce naszego wychowanka, Wiktora Nowaka. Poniżej wypowiedzi trenera Mariusza Misiury i kapitana, Krystiana Pomorskiego.

Mariusz Misiura:

„Dziękujemy Stali Mielec że chciała z nami zagrać. Mam szacunek do zespołów Ekstraklasy i 1 ligi, ale na odprawie powiedziałem że wymagam narzucenia naszego stylu gry i dominacji przez organizacje w każdym momencie spotkania. Było zimno i moją uśmiechniętą twarz przez całe spotkanie zakrywał komin. To była dla nas świetna lekcja pod względem kontroli meczu na swoich zasadach i ilości stuprocentowych sytuacji które stworzyliśmy. Wracamy do Sanoka i kontynuujemy pracę na obozie w idealnych warunkach, wśród pracowitych i szczerze życzliwych osób dbających o obiekt. Mowa ciała, determinacja do pracy jest na wysokim poziomie. Musimy to wszyscy pielęgnować. W sobotę kolejne spotkanie z Motorem Lublin.”

Krystian Pomorski:

„Generalnie na tym etapie przygotowań skupiamy się jeszcze na pracy fizycznej. Jednak jesteśmy ambitnym zespołem i każdy wygrany sparing, tym bardziej z drużyną z Ekstraklasy, bardzo cieszy. Co do samego spotkania, zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie udało się nam stworzyć kilka dobrych okazji, jednak zawodziła skuteczność czy też decyzyjność w ostatniej tercji boiska. Jeśli chodzi o założenia przedmeczowe bez wchodzenia w szczegóły, to chcieliśmy zagrać ten mecz na swoich warunkach i to na pewno udało się osiągnąć. Graliśmy dużo w wysokim pressingu, wiele z tych pressingów przyniosło nam odbiory blisko bramki. Oczywiście zdarzyło się kilka błędów, jednak w tej fazie przygotowań jest to zupełnie normalne. Podsumowując sparing zdecydowanie na plus”

Przed nami sparing w Motorem Lublin już w najbliższą sobotę.

Dodaj komentarz