25. kolejka eWinner – mecz z Wigrami

Przed nami kolejny mecz z drużyną z czołówki tabeli. Tym razem na stadionie w Pruszkowie w sobotnie południe będziemy gościć drużynę z Wigier. Zespół trenera Mokrego, który zajmuje w ligowej tabeli 6 miejsce i jest równie waleczny i nastawiony na awans co nasz rywal z Chojnic.

Wigry Suwałki na ostatnich pięć kolejek wygrały trzy, dodatkowo raz remisując i raz przegrywając. To o jeden punkt lepszy bilans od żółto-czerwonych. Spotkanie obu drużyn na jesieni zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla pruszkowskich 84 minucie zdobył Lucas Hrnciar i choć Znicz miał szansę na wygraną to ledwie 3 minuty później z rzutu karnego gospodarze wyrównali wynik. Jak będzie tym razem?

Zapraszamy na trybuny – sobota 26.03.2022 o godz. 12:00 – stadion miejski, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków