Zmiany wysokości składek dla Akademii od 1 lutego 2024.

Szanowni Państwo,
 
Uprzejmie informujemy, iż decyzją Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Znicz w Pruszkowie od dnia 01.02.2024 zmianie ulega wysokość składki członkowskiej.
 
Zwiększenie składek wynika, ze wzrostu kosztów operacyjnych funkcjonowania Akademii, oraz wzrostu opłat za korzystanie z obiektów sportowych. Jednym z filarów naszej Akademii jest dbanie o zapewnienie dzieciom jak najwyższej jakości prowadzonych treningów. Chcąc uniknąć znaczących zmian i w trosce o dalszy rozwój zawodników i kadry trenerskiej, podjęliśmy decyzję o zmianie wysokości składki we wszystkich rocznikach trenujących w Akademii tj.: 2017-2005.
 
Składka członkowska w Akademii Piłkarskiej od dnia 1 lutego 2024 r. wynosić będzie 190 zł miesięcznie, płatna do 5-go dnia każdego miesiąca z góry, począwszy od lutego 2024 r.
 
Składka członkowska dla programu Pierwszy Krok od dnia 1 lutego 2024 r. wynosić będzie:- za zajęcia 1 raz w tygodniu / 150 zł miesięcznie płatna z góry do 5-go dnia każdego miesiąca, począwszy od lutego 2024 r.- za zajęcia 2 razy w tygodniu / 180 zł miesięcznie płatna z góry do 5-go dnia każdego miesiąca, począwszy od lutego 2024 r.
 
W związku z powyższym, a także z rozwojem technologicznym naszego Klubu, wszystkie płatności od lutego 2024r. rozliczane będą przez Państwa online za pomocą aplikacji ProTrainUp. Jest to system zarządzania Akademią, który umożliwia Klubowi oraz Rodzicom pełne wsparcie w zakresie szkoleniowym, komunikacyjnym oraz płatności. Wszystko w jednym miejscu, a do tego wewnętrzna bezpośrednia komunikacja z trenerami oraz pracownikami Akademii Piłkarskiej. To tam będą Państwo mogli na bieżąco monitować swoje płatności, weryfikować obecność swoich dzieci na treningach, sprawdzać grafik treningów, meczy czy turniejów. Dzięki niej będzie również prowadzona: komunikacja KLUB-RODZIC-KLUB, tablica ogłoszeń, rekrutacje, nabory etc. Wszystkie informacje dotyczące logowania oraz obsługi będą sukcesywnie przekazywane przez trenerów od dnia 20 stycznia 2024 r., a także przez sekretariat Klubu. Opłata za obsługę aplikacji pobierana w chwili płatności składki to 1 zł miesięcznie.
 
Prosimy o uregulowanie składek zaległych jak i za miesiąc styczeń 2024 r. wg dotychczasowych form płatności na podane dotychczas numery kont, które dostępne są poniżej
 
Głęboko wierzymy, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.
 
Zarząd MKS Znicz w Pruszkowie