3 punkty zostają w Pruszkowie!

Ależ to był mecz, ależ widowisko! Pruszkowscy piłkarze mieli dziś ogrom sytuacji bramkowych. Finalnie tylko dwie celne. Choć w pierwszych pięciu minutach to nasi goście zdominowali gospodarzy, to jednak Znicz szybko się zreflektował. Ustawienie, skupienie i celność. I tak w 23′ Krystian Tabara znalazł się pod bramką Sapeli i oddał celny strzał. Do przerwy Znicz prowadził 1:0 choć sytuacji było co niemiara.

W drugiej połowie żółto-czerwoni wycofali się broniąc wyniku. Jednak goście nie mieli pomysłu na grę, a do tego zaczęli tracić siły. Znicz znów zaczął atakować. W 50′ zawodnik Olimpii został ukarany bezpośrednią czerwoną kartką – Omid Popalzay. Goście grali w osłabieniu co wykorzystali gospodarze. I tak w 79′ drugą bramkę zdobył Maciej Firlej zapewniając pewne zwycięstwo swojej drużynie.

Znicz: 12. Piotr Misztal – 4. Marcin Bochenek, 3. Maciej Wichtowski, 18. Martin Baran, 8. Mateusz Grudziński – 7. Krystian Tabara (73, 19. Gabor Grabowski), 14. Szymon Kaliniec, 21. Lukáš Hrnčiar (73, 17. Martin Janco), 10. Maciej Machalski (65, 6. Krystian Pomorski), 24. Mariusz Gabrych (77, 11. Peter Drobňák) – 9. Maciej Firlej

Bramki: Krystian Tabara 23′ / Maciej Firlej 79′