Bilety na trzy domowe mecze w korzystnym pakiecie! 

Już 14 kwietnia zaczniemy maraton trzech domowych spotkań w 10 dni. Do Pruszkowa przyjadą duże piłkarskie firmy, które dobrze radzą sobie w tym sezonie. 

14.04 zagramy z GKS Tychy, który obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli i bardzo ostrzy sobie zęby na awans do Ekstraklasy. 

19.04 przyjedzie do nas Wisła Kraków, która po wyeliminowaniu dwóch ekstraklasowych rywali zameldowała się w finale Pucharu Polski, a w tabeli zajmuje piątą lokatę. 

24.04 w Pruszkowie zagra z nami Arka Gdynia, która obecnie zajmuje drugie miejsce bezpośrednio dające awans do Ekstraklasy.  

Celem naszego zespołu jest popsuć humory gościom i zrobić z naszego stadionu twierdzę nie do zdobycia. Już w poprzedniej rundzie w roli faworytów przyjeżdżała do nas Miedź Legnica, czy Motor Lublin i nie udało się tym zespołom wygrać na naszym stadionie. 

By nasz stadion stał się twierdzą, chcemy mieć przewagę liczebną nad przeciwnikiem. Przepisy piłkarskie nie pozwalają wpuścić dodatkowego zawodnika, ale zawsze mogliśmy liczyć na Was, naszych Kibiców. 

Dlatego przygotowaliśmy korzystny pakiet, który będzie w sprzedaży do pierwszego meczu, czyli do 14 kwietnia. 

Korzyści: 

  • Niższa cena za pojedynczy mecz.
  • Gwarancja miejsca na wszystkich trzech meczach.
  • Gwarancja ceny
  • Prezent kolekcjonerski od klubu

Pakiety kosztują: 

Normalny – 90 zł 

Ulgowy – 50 zł 

Data zakończenia sprzedaży pakietu: 14.04.2024

Do zobaczenia na trybunach! 

Dodaj komentarz