Koniec walki o PP – przegrywamy z rezerwami Lecha

Wczoraj we Wronkach żółto-czerwoni rozegrali mecz pucharowy z rezerwami Lecha Poznań. Znany Zniczowi zespół pod wodzą trenera Węski nie ułatwiał pruszkowskim piłkarzom pracy. Spotkanie było bardzo wyrównane, o czym świadczył wynik po 90′ – 0:0. Rywalizację rozstrzygnęła dogrywka, a ta należała już do lechitów.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy. Mieli kilka sytuacji, które mogły zakończyć się bramkami. Na szczęście każda z tych akcji została skutecznie przerwana przez obronę Znicza. Zupełnie inaczej potoczyła się druga połowa. Po przerwie zespół Znicza otworzył się i przejmował przewagę. Dwie świetne sytuacje – niestety bezbramkowe. W dużej mierze gra była skoncentrowana w środku pola, zespoły ostro walczyły i nie dopuszczały do przejęcia swoich połówek.

W dogrywce choć żółto-czerwoni próbowali strzelać to piłka do bramki Lecha nie wpadała, niestety. Wystarczyła chwila nieuwagi i lechici zdobyli dwie bramki w 5 minut. Dogrywka zakończyła się 2:0, tym samym Znicz odpadł z rywalizacji pucharowej.

źródło: Lech Poznań

Bramki: Spławski (116.), Kołtański (120+1)

Żółte kartki: Spławski, Malec, Kaczmarek ? Proczek, Grabowski, Kręcichwost

Lech II Poznań: Miłosz Mleczko – Arkadiusz Kaczmarek, Adrian Laskowski, Maksymilian Pingot, Jakub Malec – Łukasz Norkowski, Igor Ławrynowicz (59. Patryk Gogół), Eryk Kryg (91. Artur Marciniak)- Tymoteusz Klupś (106. Damian Kołtański), Łukasz Spławski, Filip Wilak (59. Łukasz Szramowski)

Znicz Pruszków (skład wyjściowy): Piotr Misztal – Marcin Bochenek, Igor Lewczuk, Krystian Pomorski, Lukas Hrnciar, Mariusz Gabrych, Peter Drobnak, Tymon Proczek, Martin Baran, Gabor Grabowski, Dawid Barnowski