Nabór do Akademii – rocznik 2016

Zapraszamy Rodziców i Dzieci do naszej Akademii, która od wielu lat szczyci się sukcesami swoich podopiecznych, w każdej grupie wiekowej!

Dzieci i młodzież reprezentująca barwy MKS Znicz jest prowadzona przez profesjonalne kadry trenerskie, a zawodnicy od 7 roku życia biorą udział w rozgrywkach ligowych. Nasi szkoleniowcy to nie tylko trenerzy, ale przede wszystkim świetni pedagodzy i nauczyciele pruszkowskich szkół.

Nabór rocznika 2016 cały czas trwa! Zgłoszenia należy dokonywać poprzez rejestrację w Programie Certyfikacji PZPN. A jak to zrobić? Instrukcja w linku – TUTAJ Ważne, aby dokonać prawidłowego wyboru szkółki. Aplikując do Akademii Znicza należy wybrać „Szkółka Miejski Klub Sportowy Znicz w Pruszkowie”.

Wszystkie poprawne zgłoszenia są niezwłocznie potwierdzane. W razie pytań i problemów technicznych bądź braku odpowiedzi ze strony Akademii prosimy o kontakt na adres mailowy: pierwszykrok@zniczpruszkow.com.pl

Treningi dwa razy w tygodniu po 90 minut – poniedziałek i środa, boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie.

Dodaj komentarz