Patryk Skórecki wzmocnił pomoc Znicza!

Kolejny dzień, kolejny transfer! Szeregi Znicza Pruszków wzmocnił Patryk Skórecki, który w minionym sezonie… dał się mocno we znaki naszemu klubowi.

Skórecki ostatni sezon spędził w Sokole Ostróda, gdzie był zdecydowanie najbardziej wyróżniającą się postacią. Ofensywny pomocnik z siedmioma golami został najlepszym strzelcem zespołu spadkowicza i było niemal pewne, że zmieni on barwy klubowe.

30-latek dał się we znaki naszej drużynie w meczu 9. kolejki, gdy podejmowaliśmy Sokoła. Do 83. minuty pewnie prowadziliśmy 3:0 i wtedy ciśnienie naszym kibicom zaczął podnosić właśnie Skórecki. Zaledwie w trzy minuty zdobył on dla gości dwie bramki i czekała nas nerwowa końcówka. Ostatecznie udało nam się wygrać 3:2.

Nasz nowy nabytek w przeszłości, oprócz wspomnianego Sokoła, występował m.in. w GKS 1962 Jastrzębie, Błękitnych Stargard (10 goli w II lidze w sezonie 2017/18), Olimpii Grudziądz i Kotwicy Kołobrzeg.

Skórecki ze Zniczem zwiazał się rocznym kontraktem.