Pierwszy turniej uczestników Pierwszego Kroku

Jak wielu z was wie, od kilku lat MKS Znicz prowadzi projekt pod hasłem Pierwszy Krok. To forma szkoleń piłkarskich dostosowana do wieku i potrzeb najmłodszych fanów piłki nożnej. 

Ponad miesiąc temu trenerzy, którzy pracują z dziećmi wytypowali „szczęśliwą dziewiątkę”, która pojechała na swój pierwszy profesjonalny turniej piłkarski – oczywiście w barwach Znicza Pruszków. Turniej odbył się 20 grudnia 2020 r. w Nadarzynie. Organizatorem wydarzenia był Milan Sport. Nasi wychowankowie wykazali się dużą odwagą i dojrzałością mimo, iż dla większości był to pierwszy taki turniej w życiu. Byli zaangażowani w 100%, a z każdego meczu na mecz coraz bardziej. Gra i świetne towarzystwo sprawiało wiele radości, a z każdym kolejnym golem zawodnicy mieli więcej energii do dalszej gry. 

Ostatecznie po rywalizacji z pięcioma drużynami zawodnicy w żółto-czerwonych barwach zajęli 1 miejsce. Nasi podopieczni odebrali w nagrodę złote medale. Na tym jednak nie koniec sukcesów. Nasz zawodnik – Tymek Obierak zdobył nagrodę MVP turnieju oraz vice-króla strzelców. Jego wynik to 20 bramek – o jedno oczko mniej od głównego zwycięscy.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, a wszystkich zainteresowanych treningami dla najmłodszych w wieku 3-6 lat zachęcamy do zapisów pod adresem mailowym: pierwszykrok@zniczpruszkow.com.pl

Więcej zdjęć z turnieju znajdziecie na naszym facebooku 🙂

 

Dodaj komentarz