Zapowiedź meczu Znicz Pruszków vs Lech Poznań II

W środę 14 kwietnia 2021 r. ruszy 27. kolejka eWinner 2 Liga. Piłkarze Znicza po ostatnim zwycięstwie na swoim boisku o trzy punkty zawalczą na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań.

Rywal Znicza znajduje się obecnie na 16. miejscu w ligowej tabeli z sumą 24 punktów. Choć drużynie trenera Węski nie idzie najlepiej w rundzie wiosennej to udało się jej opuścić strefę spadkową po wyczekiwanym zwycięstwie z Olimpią Grudziądz. W Poznaniu w ostatnim czasie zaszły poważne zmiany. Pierwszą drużynę przejął po Dariuszu Żurawiu trener Skorża. Czy nowy szkoleniowiec wesprze rezerwy piłkarzami z ekstraklasy?

Środowi gospodarze w ostatnich pięciu kolejkach trzy razy przegrywali, a dwa razy zwyciężali. Nie udało im się pokonać lidera ligi – GieKSy Katowice, z którą „rozprawił się” Znicz. W meczach bezpośrednich obydwu drużyn to Znicz ma przewagę. Pruszkowscy piłkarze pokonali rezerwy Kolejorza dwukrotnie, w tym także w rundzie jesiennej obecnego sezonu. Wtedy jeszcze trenerem żółto-czerwonych był obecny trener Lecha II – Artur Węska.

Mecz już jutro o 13:00 na stadionie we Wronkach.

Dodaj komentarz