Znicz pokonuje rezerwy ŁKS-u 3:1

Wczoraj Znicz rozegrał pierwszy sparing w Nowym 2022 Roku. Podopieczni trenera Mariusza Misiury wygrali 3:1 z rezerwami pierwszoligowca – ŁSK Łódź.

To była pierwsza z zaplanowanych 9 gier kontrolnych na okres przygotowawczy. Pierwsza i zakończona sukcesem. Podczas środowego spotkania sztab Mariusza Misiury sprawdził dotychczasowe założenia i scenariusze meczu po to by wiedzieć nad czym pracować i co udoskonalić przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Żółto-czerwoni zagrali dwoma różnymi składami. Dwie odmienne od siebie „11”, z których każda miała inne założenia do wykonania podczas spotkania z drużyną gości. Obydwa scenariusze się sprawdziły i finalnie pruszkowscy wygrali na swoim boisku 3:1.

Łódzki rywal nastawiony był na ostrą rywalizację. I choć mogłoby się wydawać, że zdominował nasz zespół w pierwszej połowie zdobywając bramkę, to jednak Znicz utrzymał przewagę w tym spotkaniu doprowadzając do trzech celnych strzałów.

Mariusz Misiura „Podczas wczorajszego sparingu mogliśmy zobaczyć dwie zupełnie różne jedenastki. Jestem zadowolony ze zwycięstwa mojego zespołu oraz z gry i postawy młodych zawodników. Choć nasz rywal był nastawiony na zaciętą walkę od początku do końca to nie udało mu się odebrać tego po co wyszła nasza drużyna na boisko – po zwycięstwo. Przed nami jeszcze wiele tygodni ciężkiej pracy, która w lidze ma przynosić w meczach tylko 3 punkty.”

? I połowa: Jurczak, zawodnik testowany, Ostrowski, zawodnik testowany, Machalski, Górski, Proczek, zawodnik testowany, Barnowski, Kręcichwost, Olpiński

? II połowa: Misztal, Baran, Brejnak, Lewczuk, Pomorski, Górski, Możdżeń, Hrnciar, Bochenek, Flisiuk, Nagamatsu

?? Bramki: 3-1 (1-0) 17? Kręcichwost 47? Radwanek (gol dla ŁKS )70? Nagamatsu 85? Hrnciar (karny)