Derby Mazowsza. Po kolejne punkty z Polonią Warszawa. 

Mecze z Polonią Warszawa zawsze wzbudzają duże emocje kibiców i sympatyków naszego klubu. Lokalny rywal z którym ścieramy się od wielu lat, wielu piłkarzy grających w naszym klubie grało w Polonii Warszawa sprawia, że emocje rosną bardziej niż w innych meczach. 

Patrząc tylko na tabelę Polonii Warszawa nie idzie zbyt dobrze w tym sezonie, mają swoje momenty, ale w ogólnym rozrachunku kibice Czarnych Koszul  niezbyt mogą być zadowoleni z postawy swojej drużyny. Trzy ostatnie mecze w wykonaniu podopiecznych trenera Smalca to remisy, które nie pozwoliły tej drużynie na wydostanie się ze strefy spadkowej. 

Nasza drużyna jest w dużo lepszej sytuacji w tabeli ligowej. Zajmujemy 12 miejsce i mamy osiem punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem. W tym roku zaliczyliśmy dwie wygrane, dwie porażki i remis w ostatnim meczu z Górnikiem Łęczna. Wyjątkowo dziś, z powodu żółtych kartek Mariusz Misiury, naszą drużynę z ławki trenerskiej poprowadzi Daniel Kokosiński. Oto kilka słów od niego przed meczem: 

“Przed nami bardzo ważny mecz. Zdajemy sobie sprawę że Polonia w dwóch ostatnich meczach zabrała punkty zespołom wysoko notowanym. Z powodu absencji za kartki pierwszego trenera Mariusza Misiury, w meczu z Polonią to ja będę siedział na ławce jako pierwszy trener. Do meczu podchodzę jak do każdego innego niezależnie jaką funkcje w danym dniu mam pełnić.

W tym meczu każdy z zespołów będzie chciał zagrać o pełną pulę punktów. Polonia dlatego, że chce wyjść ze strefy spadkowej, a my chcemy się od niej oddalić

Zapowiada się ciekawe spotkanie.”

Dodaj komentarz