Kolejne trzy punkty zdobyte! Po meczu z Odrą Opole. 

Kolejny raz nasza drużyna pokazała wysokie umiejętności i w starciu z wyżej notowanym klubem zdobywa trzy punkty. Daje to nam spokojną pozycję na koniec pierwszej rundy ligowej. 

Mecz od początku ułożył się po naszej myśli. Już w drugiej minucie po świetnym dryblingu Paweł Moskwik dośrodkował celnie na głowę Wiktora Nowaka, który dobrym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. 

Cały mecz nie był piękny, dużo stałych fragmentów, dużo twardej gry, która nie sprawiała że mecz był porywający. Nasza obrona i bramkarz nie dopuścili do większego zagrożenia bramki. Gospodarze, mimo że starali się prowadzić grę oddali w całym meczu jeden celny strzał. Nasz zespół w większości bronił się w średnim pressingu, co kolejny raz okazało się dobrą taktyką, ponieważ mamy już trzeci mecz bez straconej bramki. Nasze groźne kontry też nie przełożyły się na większy dorobek bramkowy. 

Na konferencji pomeczowej trener podkreślił kilka ważnych dla tego spotkania i dla drużyny rzeczy.

Przygotowanie boiska

“Bardzo dziękuje Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, szczególnie Pani Prezes, Panu Dyrektorowi i Markowi za to jak byli zdeterminowani żeby przygotować boisko. Bo dziś w całej Polsce nam zazdroszczą że mogliśmy w takich warunkach rozegrać to spotkanie.”

Drużyna

“Cieszmy się że DRUŻYNĘ. Uważam że zbudować drużynę jest najtrudniejsze w sporcie. Mam apel do całego środowiska, do Zarządu, przyjaciół, do zawodników, ludzi z CKiS żebyśmy byli zawsze razem. Nie tylko jak wygrywamy trzy razy, ale także jak przegrywamy cztery razy z rzędu. Apeluję, żebyśmy byli razem na dobre i na złe.”

Wyróżnienia indywidualne. 

“Wyróżnię Miłosza Mleczko i Piotra Misztala. Bramkarze inaczej pracują, nie mają dnia mniej intensywnego. Ogromny szacunek za pracę jaką wykonują,  za progres jaki robi Miłosz, serce które wkłada Piotrek, który cały czas jest rezerwowym.”

Przed naszym zespołem wyjazd do Rzeszowa na mecz z Resovią Rzeszów, a potem ostatnie spotkanie w tym roku z Podbeskidziem Bielsko Biała w naszym Domu. 

Konferencja prasowa:

Dodaj komentarz