Wicelider zawita do Pruszkowa. Przed meczem z Odrą Opole. 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po dwóch wygranych meczach na pewno chcielibyśmy zobaczyć kolejne trzy punkty na naszym koncie, ale wszystko zweryfikuje boisko. Boisko, które już rano było przygotowane przez Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie po całonocnych opadach śniegu. 

Odra Opole w tym sezonie spisuje się lepiej niż przyzwoicie. W 16 meczach zdobyli 30 punktów i plasują się na drugiej pozycji w naszej ligowej tabeli. Ostatnio podopieczni trenera Noconia mają nieco słabszy czas, w ostatnich 5 meczach 3 razy przegrali, zdobywając 6 punktów. Jednak należy ciągle mieć na uwadze że do Pruszkowa przyjeżdża zespół który w tym sezonie wygrał z Arką Gdynia czy wysoko z Wisłą Kraków. 

Nasz zespół mimo mniejszego dorobku punktowego w tabeli, w ostatnich 5 meczach wygląda lepiej. Remis z Miedzią Legnica, wygrana z Motorem Lublin i Wisłą  Płock daje nam 7 punktów w ostatnich 5 meczach. To napawa optymizmem i zachęca by jeszcze mocniej uwierzyć w zespół prowadzony przez Mariusza Misiurę. 

Trener naszego zespołu przed meczem powiedział krótko: 

“Bardzo chcemy rozegrać kolejne skuteczne spotkanie w każdych momentach meczu z piłką i bez. Wierząc że konsekwencją tych działań będą punkty. Brawo dla CKiS (Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie) za determinacje w przygotowaniu od rana boiska. Wierzę, że taki poziom będzie standardem naszej współpracy.”

Przed meczem krótkiego wywiadu udzielił także świeżo upieczony Reprezentant Polski u20, Marcel Krajewski:

„Uważam że do każdego meczu podchodzimy w ten sam sposób, nie ważne czy gramy z zespołem który jest pierwszy w tabeli, czy ostatnim. Patrzymy tylko na ten kolejny mecz, chcemy zdobywać punkty, bo tylko to dla nas się liczy. Chcemy po prostu wygrać i zagrać jak najlepsze spotkanie.”

Kasy biletowe dzisiaj otwarte od godziny 14.00.

Bilety online dostępne tutaj. 

Dodaj komentarz