Przed meczem z Motorem Lublin. Po trzy punkty przed własną publicznością.

Po ostatnim, przegranym meczu w Głogowie, liczymy że tym razem uda się nam wygrać i dopisać trzy punkty do ligowej tabeli. Zadanie z gatunku trudnych, ale takie zadania nam wychodzą. W tym sezonie na naszym stadionie punkty straciły:  Miedź Legnica, Zagłębie Sosnowiec i Resovia Rzeszów. To właśnie przy akompaniamencie dopingu naszych kibiców zdobyliśmy większość punktów w tym sezonie. 

Motor Lublin poważny kryzys ma za sobą.  Po czterech przegranych meczach, podopieczni trenera Feio wygrali z Chrobrym Głogów, Odrą Opole i zremisowali z Wisłą Płock.  Sam trener zespołu z Lublina przed meczem wypowiadał się tak: 

“Doceniamy i szanujemy zespół Znicza, który pod wodzą trenera Misiury osiągał niewiarygodne sukcesy. Za to jak grają i ile sytuacji tworzyli w wielu swoich meczach, ich miejsce w tabeli powinno być zdecydowanie wyższe. Znicz ma bardzo określony styl gry oraz charakteryzuje się dobrą organizacją gry w obronie, dobrym pokryciem przestrzeni przez trzech środkowych pomocników i preferuje wyższe podejście do rywali, agresywny pressing, zdecydowanie bardziej niż obronę w niskim bloku. Jest też mocny w fazach przejściowych, gdzie ma piłkarzy, którzy zdobywają przestrzeń poprzez prowadzenie lub zagranie piłki prostopadłej. Zespół z Pruszkowa poprzez swoje warunki fizyczne i jakość dogrania potrafi zagrozić również przy stałych fragmentach gry.

Ale my jesteśmy teraz w bardzo dobrym momencie. Czujemy się mocni zarówno taktycznie, fizycznie, jak i mentalnie, co pokazał chociażby ostatni mecz z Wisłą Płock. Drużyna jest zdeterminowana i zjednoczona, dlatego też wyjeżdżamy na to spotkanie z myślą wyłącznie o zdobyciu 3 punktów i spędzeniu przerwy na kadrę w dobrych humorach.”

My w takich dobrych humorach po ostatnich meczach nie jesteśmy, ale jesteśmy pełni nadziei że uda nam się zdobyć kolejne punkty i poprawić naszą sytuację ligową. Wiemy, że naszą drużyną stać na wygranie z każdym zespołem ligi.

Kasy biletowe w dniu meczu otwarte będą od 15.30, ale by nie stać w kolejce najlepiej kupić bilet online.

Bilety na mecz z Motorem Lublin. 

Dodaj komentarz