Przerwać złą passę. Przed meczem z Górnikiem Łęczna.

Mimo dobrego stylu, w ostatnich trzech meczach nie zdołaliśmy zdobyć punktów. Już w najbliższą sobotę mamy okazję żeby zmienić ten stan meczu. 

Do Pruszkowa przyjedzie solidnie wyglądający Górnik Łęczna, który w tym sezonie zdobył już 12 punktów, oraz nie zaznał jeszcze smaku porażki. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Ireneusza Mamrota pokonali w derbach lubelszczyzny Motor Lublin. Do Pruszkowa przyjadą bez Miłosza Kozaka który w ostatnich dniach zamienił Górnik Łęczna na ekstraklasowy Ruch Chorzów.

W naszym zespole mimo porażek panuje spokojna atmosfera. Piłkarze i sztab wiedzą że gra wygląda dobrze, są świadomi jakościowej pracy, a czekają jedynie na efekty w postaci punktów. Cały zespół jest gotowy do rywalizacji, nikt nie zgłaszał urazu ani kontuzji.

Nasz trener powiedział nam przed meczem:

“ Mamy bojowe nastawienie przed najbliższym spotkaniem. Mamy poczucie że możemy zdobyć trzy punkty tutaj w domu. Chcemy wyjść już na boisko i dobyć punkty, bo czujemy duże niezadowolenie, boiskową złość na to, że w tych trzech ostatnich meczach pokazujemy dobrą piłkę, a nie mamy z tego punktów. Wierzę że długofalowo wszystko się wyrówna i zaczniemy punktować.”

Trener wspomniał także o mobilizacji kibiców: 

“Nie ukrywamy że jest nam niesamowicie miło jeżdżąc po całym Pruszkowie i widząc flagi z napisami “wszyscy na mecz”. Będąc trzeci sezon w Zniczu nie przypominam sobie takiej sytuacji, więc bardzo się cieszę że kibice też dbają o to żeby ta frekwencja była jak największa” 

Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich sympatyków Znicza Pruszków i przede wszystkim ładnej piłki. Kasy meczowe otwarte będą w dniu meczu od godziny 16.OO, a bilety możecie kupić także on-line TUTAJ.

Dodaj komentarz