Wygrywamy pierwszy sparing w tym roku. Wypowiedź trenera.

Pierwszy sparing w tym roku rozegraliśmy z występującą w drugiej lidze Wisłą Puławy. W sparingu szanse dostało dużo młodych zawodników, a także zawodnik testowany – Kaito.

Skład:

1.Połowa: Romański (30’ Mleczko)-Składowski (23’ Cybulski), Krajewski,Brysiak, Grudziński , Proczek -Tkachuk, Bojańczyk, Nowak-Wójcicki, Bućko

2.Połowa: Mleczko (60’ Misztal)- Moskwik, Kendzia, Krajewski (65’ Jannasz),Tabara, Wawszczyk-Pomorski, Nagamatsu, Kaito-Stanclik, Flisiuk.

Bramki: 50’ Stanclik 55’ Stanclik 70’ Kaito 86’ Moskwik

Trener podsumował mecze w kilku zdaniach:

„Cieszy mnie rozpoczęcie nowego roku od zwycięstwa. Cieszy też sposób w jaki dzisiaj graliśmy, bo jeszcze w tamtym roku z Wisłą Puławy biliśmy się o awans do pierwszej ligi, a teraz miałem wrażenie, że nawet w przegranej pierwszej połowie mieliśmy mecz pod pełną kontrolą. Bardzo cieszę się z bramek Daniela Stanclika i Kaito. Od pierwszego kontaktu z tymi zawodnikami wiedziałem, że mają w sobie tyle umiejętności i potencjału, że są w stanie pomóc tej drużynie i te dzisiejsze bramki są potwierdzeniem. Uważam, że dzięki wzmocnieniom wydajność innych zawodników się zwiększy. Oceniam sparing bardzo pozytywnie, mimo że pierwszą połowę przegraliśmy po indywidualnych błędach.”

Dodaj komentarz