Łączy nas Znicz Pruszków. Po spotkaniu z kibicami.

W dniu 28.08.2023 odbyło się spotkanie kibiców z piłkarzami, trenerem i nowym zarządem Znicza Pruszków. Spotkanie miało dotyczyć spraw bieżących klubu, a także zapoznania się kibiców z zarządem.Poza prezesem, na spotkaniu obecny był trener Mariusz Misiura, asystent Daniel Kokosiński, dyrektor Klubu Robert Kochański, dyrektor sportowych Sylwiusz Mucha-Orliński, przedstawiciele zarządu Karol Imbrzykowski i  Marcin Śliwiński, oraz piłkarze Piotr Misztal, Jakub Wójcicki oraz Tymon Proczek.

Spotkanie rozpoczął prezes Tomasz Matuszewski, który przedstawił nowych członków zarządu oraz swoją osobę. Następnie głos przejął trener, który realistycznie przedstawił plany na ten sezon i plany na dalszy rozwój drużyny. 

Potem głos został oddany kibicom. Wśród głównych zapytań kibiców było: 

  • Pomoc w organizacji wyjazdów.
  • Współpraca z miastem.
  • Transfery do pierwszej drużyny.

Zarząd wraz dyrektorem klubu, Robertem Kochańskim ustalili z kibicami że jeśli grupa kibiców się zorganizuje, to bardzo chętnie wspomogą wyjazd poprzez autoryzację, zapewnienie biletów na mecz, a nawet wsparcie z transportem na wyjazdach. Mamy nadzieję, że kibiców Znicza Pruszków nasi piłkarze usłyszą także na meczach poza Pruszkowem.

Prezes Matuszewski odniósł się także do pytania odnośnie współpracy z Miastem Pruszków. Obecny zarząd ukonstytuował się w zeszły tygodniu i rozmowy, spotkania z przedstawicielami miasta jeszcze przed nami. Klub będzie chciał ściśle współpracować z ratuszem, ale o tym więcej dowiemy się wkrótce. 

Wiemy że kibiców bardzo interesują personalne wzmocnienia drużyny. Tutaj głos zabrał trener naszej drużyny, Mariusz Misiura.

?Gdybyśmy nie mieli dobrego napastnika, czy zawodnika na pozycji nr ?10? to nie bylibyśmy w tej lidze w której jesteśmy. Nie mamy takiego budżetu jak inne kluby w naszej lidze, naszymi najlepszymi transferami będzie ciężka praca na treningach?.

Trener wspomniał także abyśmy z pokorą i cierpliwością podchodzili do niektórych spraw, bo mądra i ciężka praca się obroni. 

BILETY NA NAJBLIŻSZY MECZ Z GÓRNIKIEM ŁĘCZNA.

Poza rozmowami oficjalnymi była też możliwość  na zrobienie sobie zdjęć z piłkarzami i trenerami, a także czas na indywidualne rozmowy kibiców z przedstawicielami Klubu.

Dziękujemy wszystkim kibicom za liczne przybycie i do zobaczenia już w najbliższą sobotę na meczu w którym naszymi rywalem będzie Górnik Łęczna.

Dodaj komentarz