15. kolejka 2 ligi PZPN

Piątkowy mecz ze Skrą Częstochowa będzie można obejrzeć za pośrednictwem TVCOM Live. Koszt transmisji 15 PLN. Link do wydarzenia —> https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2020-2021/194057-MKS-Znicz-Pruszkow-KS-Skra-Czestochowa-15-kolejka.htm

27 listopada 2020 roku pruszkowski zespół podejmie częstochowską Skrę. Zespół, który z uporem maniaka pnie się coraz wyżej w ligowej tabeli. Nasi rywale w ostatnich pięciu meczach zgarnęli aż 9 punktów. Passa Częstochowian trwa w najlepsze, gdy Znicz próbuje się odbić, a jego pierwszym krokiem było zwycięstwo w Stargardzie. 

Trener gości Marek Gołębiewski zapowiedział, że (…) Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie ? choć na papierze faworytem będzie nasza drużyna (..). Tymczasem Artur Węska, pierwszy trener żółto-czerwonych jest pełen optymizmu i podkreśla, że ma silny i mocny zespół, z potencjałem, któremu najzwyczajniej w świecie zabrakło szczęścia. Znicz jednak znany jest z tego, że powraca jak Feniks z popiołu. Wierzymy, że i tak będzie tym razem! 

Dodaj komentarz