Arkadiusz Jędrych

Arkadiusz Jędrych obecnie kapitan I zespołu Znicza Pruszków. Ulubieniec kibiców swoją karierę w Zniczu rozpoczął w  2002 roku, kiedy w naszym klubie stawiał pierwsze kroki. Od roku 2003 do 2008 stały bywalec i uczestnik kadry Mazowsza. W 2009 po wielu latach ciężkiej pracy zaliczył debiut w seniorskiej piłce w II drużynie Znicza Pruszków. Rosły obrońca w 2010 roku a dokładnie 30 kwietnia zaliczył debiut w I zespole Znicza. W kolejnej kolejce Arek zdobył pierwsze bramki dla Znicza i od razu dwie w starciu z GLKS Nadarzyn, przyczyniając się do zwycięstwa Znicza 3:1. W tym samym roku otrzymał powołani na konsultacje Kadry Polski U-19. Kolejny rok według naszego obrońcy był najlepszy w dotychczasowej jego karierze, w którym zdobył 8 goli i w tym samym roku przyszło powołanie i debiut w pierwszym składzie w oficjalnym meczu Kadry Polski U-21. W 2012 roku mianowany został na kapitana I drużyny Znicza. W sezonie 20214/2015 razem z żółto-czerwonymi dokonał historycznego awansu do 1/4 finału Pucharu Polski i w spotkaniu z Lechem Poznań zdobył jedyną bramkę dla zespołu z Pruszkowa.

Maciej Machalski

Środkowy pomocnik swoją karierę ze Zniczem zaczynał w wieku 8 lat, pierwsze „kroki” stawiał u trenera Michała Kozaka. Następnie przeszedł do grupy o 3 lata starszej, którą prowadził Robert Kochański. Potem występował w roczniku 1989 u trenera Artura Kalinowskiego.  Ponownie po pewnym czasie zaczął współpracować z trenerem Robertem Kochańskim w swoim roczniku, a gdy skończył wiek juniora przeszedł z większą częścią zespołu do II drużyny. Debiut w I zespole zaliczył w sezonie 2006/2007, kiedy w meczu wyjazdowym z Radomiakiem Radom zmienił Bartosza Osolińskiego. Regularnie w I zespole zaczął grać w sezonie 2010/2011. Maciej zespół Znicza opuścił na jeden sezon przenosząc się do Wisły Puławy, jednak od sezonu 2015/2016 ponownie zawitał na stadion przy ulicy Bohaterów Warszawy 4 i ku uciesze wszystkich kibiców reprezentuje barwy Znicza Pruszków.

Tomasz Chałas

27-letni napastnik jest wychowankiem Znicza Pruszków. W naszym klubie stawiał pierwsze kroki w swojej piłkarskiej karierze. W sezonie 2004/2005 w jednej rundzie reprezentował barwy Ambry Ołtarzew, następnie wrócił do zespołu z Pruszkowa, który reprezentował do sezonu 2010/2011. Wtedy przeszedł do występującego w Ekstraklasie Górnika Zabrze, w barwach którego zagrał w 4 meczach na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Wiosną tego samego sezonu przeszedł do Dolcanu Ząbki, natomiast w następnym sezonie grał dla Zawiszy Bydgoszcz (5 spotkań na poziomie I ligi) oraz Olimpii Elbląg, gdzie w 14 meczach zdobył 10 bramek. Sezon 2012/13 to w piłkarskiej karierze naszego wychowanka gra dla I-ligowej Zawiszy (13 spotkań, 2 bramki) oraz dla Pogoni Szczecin występującej w Ekstraklasie (10 spotkań, 2 bramki). Po rundzie jesiennej w barwach zespołu z Szczecina w kolejnym sezonie, odszedł do I-ligowego Kolejarza Stróże, gdzie zagrał wiosną w 13 meczach zdobywając 2 bramki. W sezonie 2014/2015 grał dla Dolcanu Ząbki, gdzie w 16 meczach (I liga + PP) zdobył 4 bramki. Ostatni sezon Tomek spędził w Stomilu Olsztyn, gdzie zagrał w 9 spotkaniach.

Adrian Grabowski

Najmłodszy z naszych wychowanków występujący w I drużynie Znicza. Swoją karierę w Zniczu rozpoczął w 2003 roku. Pierwsze treningi rozpoczął w roczniku ’94 u trenera Jacka Noska, dopiero potem przeniósł się do rocznika ’95 i trenował u trenera Daniela Kokosińskiego. Za trenera Marka Milankiewicza Adrian otrzymywał powołania do Kadry Mazowsza. Następnie w turnieju halowym w Ursusie został wybrany najlepszym zawodnikiem, pomimo, iż był w nim najmłodszym uczestnikiem. Później kolejno współpracował z Łukaszem Milankiewiczem przez 4 lata, Radosławem Mozyrko, Jarosławem Sawickim. Następnie przeplatał występy w roczniku 1995 u trenera Marcina Wojciechowskiego, z występami w II drużynie u trenera Ryszarda Dumały. W momencie kiedy trenerem II zespołu został Tomasz Sokołowski. W dniu 10 października 2015 roku Adrian oficjalnie zadebiutował w I zespole Znicza w zremisowanym meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Na boisku pojawił się w 85 minucie gry.

Paweł Czarnecki

Do Znicza Paweł Czarnecki przybył w 2011 roku z Mszczonowianki Mszczonów, do rocznika 96 trenerem był Marcin Wojciechowski. W tym samym roku od razu zanotował pierwszy sukces w Zniczu, ponieważ został wybrany jako odkrycie roku w kategorii wiekowej U15-U17. W 2014 roku zadebiutował w seniorach II drużyny w meczu z Mazowszem Grójec za trenera Tomasza Sokołowskiego.  W sezonie 2015/2016 oficjalnie zadebiutował w I zespole Znicza w meczu z Okocimskim KS Brzesko, wchodząc na boisko w 75 minucie.