Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz samych członków Akademii Znicza Pruszków jak i zawodników z innych klubów piłkarskich, zarząd klubu przedstawia propozycję rozszerzonych możliwości rozwoju zawodników. W jej ramach każdy z uczestników fakultatywnie będzie miał okazję skorzystać z zajęć indywidualnych z trenerem, z zajęć w grupie.

Treningi indywidualne oraz grupowe z trenerami Znicza Pruszków

W celu doskonalenia umiejętności piłkarskich istnieje możliwość zapisu zawodnika zewnętrznego oraz członka Akademii na dodatkowe indywidualne bądź grupowe zajęcia z trenerem piłki nożnej. Ćwiczenia dostosowane są do pozycji na boisku oraz wieku. W ramach abonamentu w miesiącu odbywają się 4 sesje treningowe. Rodzic ma prawo sam wskazać trenera, który ma prowadzić zajęcia. 

Wszelkich informacji na temat dodatkowych zajęć organizowanych przez klub Znicz udziela koordynator piłkarskiej Akademii Znicza Pruszków – Artur Węska (trening.indywidualny.znicz@gmail.com ; arturweska.zniczpruszkow@gmail.com) lub każdy inny trener. Informacje dostępne także w sekretariacie klubu pod numerem telefonu 22 758 88 53 codziennie w godzinach popołudniowych.