Dominika Grabowska

Dominika pierwsze treningi rozpoczęła w 2006 roku w Zniczu Pruszków w roczniku 1995, którego trenerem był Łukasz Milankiewicz. Treningi rozpoczęła ze swoim bratem, który trenuje w II zespole Znicza Adrianem. W inauguracyjnym meczu rocznika ’95 w 2006 roku żółto-czerwoni przegrali 2:7, jednak dwie bramki zdobył wtedy Adrian Grabowski z rzutów wolnych, w obu sytuacjach wolne podyktowano po faulach na Dominice. W zespole trenera Łukasza Milankiewicza Dominika trenowała blisko 2 lata, następnie trenowała w roczniku 1996 pod wodzą trenera Marka Milankiewicza a następnie w roczniku ’97 i gościnnie w roczniku ’98.

Trener Łukasz Milankiewicz o Dominice „Tata Dominiki i Adriana zapytał czy nie będzie problemu, jeśli Dominika potrenuje z 2 lata starszymi chłopcami w formie zabawy. Szybko okazało się jednak, że Dominika pod względem sprawności ogólnej i zwinności przerasta o 2 lata starszych kolegów. Nie mogła podjąć równorzędnej walki, jeśli chodzi o warunki fizyczne natomiast nadrabiała to z nawiązką poprzez spryt i szybkość”. Obecnie Dominika reprezentuje barwy AZS Wrocław i jest reprezentantką kraju.

Radosław Majewski

Radosław Majewski obecnie zawodnik greckiej drużyny PAE Veria. W Pruszkowskim zespole występował od sezonu 2001 aż do rundy jesiennej sezonu 2006/2007. Wiosną przeniósł się do Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, którą reprezentował do sezonu 2008/2009, kiedy grał w Polonii Warszawa. Radosław występował także w angielskim Nottingham Forest FC oraz Huddersfield Town FC. Wychowanek Znicza to także Reprezentant naszego Kraju, z orzełkiem na piersi zagrał w 9 meczach.